White Hat Studios Connecticut’ta açılıyor ve ABD’deki varlığını genişletiyor

Beyaz Şapka StüdyolarıHızla büyüyen bir iGaming içeriği sağlayıcısı olan , Connecticut’ta piyasaya sürerek ABD’deki varlığını daha da genişletti. Bu, oyunları eyalette ilk kez mevcut olacak.

GLI, bu eyalette lansman için 60’tan fazla White Hat oyununu onayladı. Bir Connecticut lisansı güvence altına alındığında, şirket eyaletteki en iyi slotlarından bazılarını piyasaya sürebilecek. Buna Ted, The Goonies ve yakında çıkacak olan Peaky Blinders gibi tanınmış hitler dahildir.

Anayasal eyaletteki oyuncular, White Hat’in eyaletteki oyuncular için üç aşamalı jackpot sunarak etkileşimi artıran Jackpot Royale mekaniğini de deneyimleyebilecekler.

Son olarak sağlayıcı, en iyi performans gösteren çevrimiçi masa oyunlarından bazılarını piyasaya sürerek geleneksel kumarhane deneyimlerinin hayranları için de bir şeyler sunacak.

Connecticut, White Hat Studios içeriğinin kullanıma sunulduğu dördüncü eyalet olacak. Şirket, 2022’de Michigan’da piyasaya sürüldüğünde ABD pazarına girdi ve ardından bu yılın başlarında New Jersey ve Pennsylvania’da lansmanlar yaptı.

White Hat, oyunlarının eyalette bir hit olmasını bekliyor

White Hat Studios’un CEO’su, Andy Whitworth, Connecticut lansmanıyla ilgili bir açıklama yaptı. Ekibinin ABD’deki büyüme rotasını sürdürmeyi ve White Hat’in geniş oyun portföyündeki oyunları daha fazla operatöre ulaştırmayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Whitworth, stüdyo içeriğinin diğer eyaletlerde büyük bir başarı sağladığını ve birçok oyuncuyu ortak operatörlerinin platformlarına çektiğini söyledi. CEO, White Hat unvanlarının Connecticut’ta Michigan, New Jersey ve Pennsylvania’daki kadar popüler olacağından emin olduğunu söyledi.

Bir operatörün platformuna yeni müşteriler çektiği kanıtlanmış, iGaming’in önde gelen markalı oyunlarına ev sahipliği yapıyoruz. Connecticut lansmanının diğer eyalet lansmanlarımız kadar başarılı olacağından eminiz ve alacağı tepkiyi dört gözle bekliyoruz.

Andy Whitworth, CEO, White Hat Studios

White Hat, en çok ünlü IP’leri ve benzersiz mekanikleri içeren oyunlarıyla bilinir. Yenilikçi ruhu sayesinde şirket, kısa bir süre önce EGR Kuzey Amerika Ödüllerinde Yükselen Yıldız Ödülü’nü aldı. Bu arada şirketin Yüce Buffalo Megaways’i, Eilers&Krejcik Ödülleri’nde Yılın Yeni Oyunu seçildi.

Öte yandan, yakın zamanda White Hat Gaming Kambi ile müttefik Bally Bet’in büyümesini desteklemek için. Şirket ayrıca bu yılın başlarında mkodo ile işbirliği yaptı yeni WynnBet Sportsbook’u işletmek için.