Trump ve Dana White, UFC 290’dan önce Red Rock’a gidiyor

Yayınlanma tarihi: 9 Tem 2023 10:50.

Son güncelleme tarihi: 9 Temmuz 2023, 10:50.

Başkan Trump, Cumartesi günü “UFC 290″dan sadece birkaç saat önce Red Rock Casino Resort and Spa’da Ultimate Fighting Championship (UFC) Başkanı Dana White ile görüntülendi.

TrumpUFC
Başkan Trump (solda) ve UFC Başkanı Dana White, Cumartesi günü UFC 290 için T-Mobile Arena’ya giriyor (Resim: MMA haftalık)

45.inci ABD Başkanı tanınmış bir UFC hayranıdır ve geçmişte çeşitli popüler dövüş sanatları etkinliklerine katılmıştır. Uzun süredir devam eden ek olarak beyaz ile ilişkiTrump, 2020’de Cumhuriyetçilerin başkanlık adaylığını kabul etmesinden önce yaptığı konuşmada, UFC savaşçıları Colby Covington ve Jorge Masvidal’dan övgü aldı ve UFC etkinliklerinde duyurulduğu zaman büyük alkış aldı.

Geniş çapta 2024’te olası Cumhuriyetçi aday olarak kabul edilen Trump, Las Vegas Strip’teki T-Mobile Arena’da “UFC 290″a katıldı ve arenaya White ve yorumcu Joe Rogan eşlik etti..

Las Vegas Stop Trump için sadece eğlence değil, oyunlar

Bazı haberlere göre Trump Red Rock tarafından durdurulurken en yüksek dereceli Bir Las Vegas kumarhane otelinde oynamak – ve UFC 290’a katılmak – eski Başkanın Sin City’de geçirdiği süre tamamen eğlence ve oyun değildi.

Trump’ın Cumartesi öğleden sonra Fervent: A Calvary Chapel Kilisesi’nde bir gönüllü etkinliğine ev sahipliği yaptığı bildirildi. O, 2024 Cumhuriyetçi başkanlık adaylığı için Nevada’yı ziyaret eden yalnızca ikinci yarışmacı. Florida Valisi Ron DeSantis ilk oldu. Bazı siyasi gözlemciler, eyaletin partinin 2024 ön seçimleri listesinde üçüncü sırada yer alması nedeniyle bu eğilimin ilginç olduğunu düşünüyor.

Trump, 2020’de Nevada’yı az farkla Başkan Biden’a kaptırdı ve şu anki başkan eyalette %2,39 oyla lider durumda. Bu, Hillary Clinton’ın 2016’da Trump’tan önce o eyalette elde ettiği %2,42’den biraz daha kötüydü. Nevada’nın altı seçim oyu var.

Altı seçim oyu pek çekici olmasa da, son seçimlerde Nevada’nın son seçimlerde kazandığı ince marjlar ve eyaletin Arizona’ya – başka bir değişken eyalet – yakınlığı ile birleştiğinde, her iki partiden adayların da iradede olduğunu gösteriyor. 2024’te Nevada’da çok zaman geçireceğim.

Red Rock Trump bağları

Red Rock Tatil Köyleri (NASDAQ:RRR), kendileri de Trump destekçisi olan Frank ve Lorenzo Fertitta tarafından kontrol ediliyor.

Fertittalar, 2016’dan bu yana Trump’a bağlı çeşitli kampanya kuruluşlarına 5,23 milyon dolar bağışladı ve bir aile üyesi, 2016 seçimlerinden sonra Trump Açılış Komitesine 207.000 dolar bağışladı. katkılar öfke çekti Aşçılık Birliği – Fertittaların uzun süredir anlaşmazlığa düştüğü birlik.

Ancak sendika çok politiktir ve politikaları Fertittaların politikalarının tersidir. 2022’de Mutfak Birliği, Nevada Demokrat adaylarına esasen geniş destek verdi. Bu, eski Vali Steve Sisolak’ın (D) koronavirüs pandemisinin ilk aşamalarında eyaletteki kumarhaneleri kapatmasına rağmen. Çalışma İstatistikleri Bürosu’na göre Nevada’nın %5,4 işsizlik oranına sahip olmasının da gösterdiği gibi, endüstri toparlanmış olsa da, bu işlerin tamamı geri dönmedi. Bu ülkedeki en yüksek oran.