Swintt ve Betsson oyunları İtalya, Litvanya ve ötesinde dağıtmak için bir anlaşma imzaladı

Avrupa çevrimiçi oyun sektörünün süper şirketlerinden biri olan Betsson Group, değeri yeterince bilinmeyen güç merkezi Swintt ile bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, Glitnor Group’tan oluşan Swintt’in Betsson’un çeşitli coğrafyalardaki işletme ortaklarına unvanlar vermesini sağlayacak; Letonya, İsveç, Almanya ve Malta Swintt’in merkezinin bulunduğu yer.

Swint, 2018’de kuruldu ve 2019’un başlarında Malta’da kuruldu. Son aylarda, şirket önemli Avrupa pazarlarında olağanüstü bir büyüme yaşadı. Betsson anlaşması yörüngeye hız ve güç verir uzun süredir sektörde tecrübeli ve kurucu CEO David Flynn tarafından yaratıldı. Buna göre Dünya Kumarhane Dizini: “CEO David Flynn, yazılım ve oyun alanlarında çalıştı 1990’lardan beri NYX ve NYX AB’de VP, Director (Ongame), Head of Operations (Microgaming), CEO, COO, CCO ve EVP of Business Development ve JackpotJoy gibi unvanlara sahip. Gamesys Vera&John çağ

SwinttGames ve SwinttPremium oyunları ve butik iş ortağı içeriği

swintt iki ana oyun paketi taşıyor ve portföyünü ve mevcut pazar erişimini genişletmeden önce yaklaşık 70 oyunla başlıyor. SwinttGames ve SwinttPremium, klasik konfigürasyondaki başlık koleksiyonlarının yanı sıra mekanik ve dağılımlar ve ücretsiz döndürmeler gibi bonus özellikler içeren daha popüler çevrimiçi video slotlarını temsil eder. Stüdyonun sunduklarını tamamlayan şirket içi kreasyonlara ek olarak, Üçüncü Taraf Geliştiricilerden Başlıklar da teklife dahildir. Bunlar genellikle butik stüdyolardan gelir ve SwinttStudios platformu aracılığıyla sunulur.

Her sağlayıcının bir anlaşması olsa da Betsson gibi megalit Dır-dir haber değeri taşıyan ve bu eklendiğinde geliştirici için belirli zincirleme etkiler olacağından emin olun İtalyan Ve Litvanyalı Swintt oyunlarını dağıtmak, kesinlikle gelecekteki genişleme için bir katalizör olacak ve şirketin girdiği her pazarda zaten güvenli olan konumunu güçlendirecektir. Bu iki pazarın eklenmesi, İskandinavya merkezli Betsson ile yapılan anlaşmanın Swintt’in bugüne kadarki en önemli ve geniş kapsamlı anlaşmalarından biri olmasına yardımcı oluyor.

başlık gibi Aloha Spirit XtraLockTM, kitap Shaive Electric Elements’in yakında piyasaya sürülecek olan sürümünün, markayla ilgilenen oyuncuları, özellikle de onları favorileri arasında sayanları ve onları yeni keşfedenleri bulacağından eminiz. Yakında çıkacak bir başka sürüm de Duolitos Garden – bir slot dört artan ikramiye.

Swintt kataloğuna dahil olmak, aşağıdakiler gibi ortak stüdyolardan oyunlar da içerir: yığın bizon Fine Edge Gaming ve Samurai Studio’dan Thor’s Strike. Stüdyo, küresel erişime sahip birkaç Japon slot stüdyosundan biridir ve NatsumeAtari’nin bir parçasıdır. Swintt ve Samuray 2022 sonunda birleştirildi.

Üst düzey yöneticiler anlaşma hakkında yorum yapıyor

Swint’in şu anki CEO’su David Mann şunları söyledi: “Geçtiğimiz birkaç ay içinde Swintt, birinci sınıf çevrimiçi kumarhanelerle bir dizi ortaklığa dahil oldu, ancak Betsson ile yaptığımız yeni anlaşma, markamızı Avrupa’da ve ötesinde genişletmeye devam ederken en büyük anlaşmalardan biri olabilir.

Betsson ile yakın işbirliği içinde çalışarak, bir dizi önemli pazardaki müşterilerin SwinttGames ve SwinttPremium serilerimizden çok çeşitli oyunların yanı sıra üçüncü şahısların heyecan verici oyunlarını SwinttStudios platformunda deneyimleyebilmelerini sağlıyoruz.

Betsson grubu Oyun Operasyonları Başkanı Sarah Micallef şunları söyledi:Yaklaşık 60 yıl önceki mütevazi başlangıcından itibaren, Betsson kendisini İskandinavya’da ve Avrupa’nın çoğunda önde gelen çevrimiçi kumar sağlayıcılarından biri olarak kabul ettirdi – ve bunda önemli bir faktör, yalnızca en iyi yazılım sağlayıcılarıyla çalışmamızı sağlamaktır.

Geçtiğimiz birkaç yılda Swintt, yenilikçi sürümleriyle sektördeki en iyi stüdyolar arasında yer almayı kesinlikle hak ettiğini kanıtladı ve biz de onların oyunlarını geniş bir oyun yelpazesinde müşterilerimize ulaştırmak için gerçekten sabırsızlanıyoruz. pazarları bu yıl kullanılabilir hale getirmek için

Kaynak: Swint, Betsson anlaşmasıyla Avrupa’daki varlığını sağlamlaştırıyorSwintt Haberleri, 2 Mayıs 2023