Spinwise ve Enteractive önemli bir CRM anlaşması imzaladı

Oyuncu dönüştürme ve yeniden etkinleştirme hizmetlerinde sektör liderlerinden biri olan Enteractive, birçok popüler markanın sahibi olan ünlü küresel operatör Spinwise ile ortaklık kurdu. Karşılıklı yarar sağlayan bu ortaklığın temel amacı, hesaplarının süresi dolan oyuncuların yeniden etkinleştirilmesi sürecini basitleştirmektir.

Spinwise CEO’su Peter Kovisarssöz konusu: “Spinwise olarak eğlenceyi ciddiye alıyoruz, dolayısıyla Enteractive, eğlencelerini markalarımızla yenilemek için daha kişisel bir yaklaşıma ihtiyaç duyan oyunculara ulaşmak için mükemmel bir ortak. Tüm oyuncu segmentlerimizde potansiyel LPV’yi en üst düzeye çıkarmak için Enteractive, daha doğrudan ve kişisel etkileşime daha iyi yanıt verdiğini gördüğümüz izleyici segmentlerini hedefleyecek.”

Andrew Foster, Enteractive’in İşletme Müdürükatma: “iGaming markalarının bir dizi küresel pazarda hızla ilgi çekmesi nedeniyle Spinwise ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Süresi geçmiş oyuncu hesaplarının kullanılmayan potansiyelinin farkındalar ve Enteractive, aktif oyuncu gelirinde önemli bir fark yaratmak için doğru teknoloji ve yeniden etkinleştirme aracıları karışımına sahip.”

Stratejik bir ortaklık

Spinwise’ın işbirliği aktif gir Geçen yıl Winnerz ile ortaklığa başladık tamamlanmış başlama vuruşundan sonra. Şirket, oyuncu tabanının oldukça kaotik olduğunu fark ettikten sonra gelir üretimini optimize etmede çok yardımcı olabilecek gelişmiş yeniden etkinleştirme hizmetlerine sahip olduğundan Enteractive’i değerlendirmeye karar verdi.

aktif gir şirket bunu yaptığı için iyi bir seçim gibi görünüyor 12 yıldan fazla deneyim Oyuncunun yeniden etkinleştirilmesi ve elde tutulması alanında. Şirket bu alanda küresel bir lider olarak kabul ediliyor gelir oluşturucu iGaming endüstrisinde.

Akıllı entegrasyonlar

Spinwise başarılı bir kampanya başlattı cevher kazan Geçtiğimiz yıl ve lansmanın ardından şirket, yeniden etkinleştirme hizmetlerini yeni markalarına dahil etti. Wisho Ve hile. Ünlü Enteractive’in tescilli teknoloji platformunun muazzam yardımıyla, oyuncu tutma ve sadakatini bir sonraki seviyeye taşımada etkili oldu. (Yeniden)aktivasyon bulutu.

Bu yeni ortaklık mümkün oldu dönüş yönünde çok hızlı ve pürüzsüz birleştirmek oyuncularla konuşabilen, her bir düzenlemeye tabi pazar için ana dili konuşan satış temsilcilerinin yanı sıra oyunculardan oluşan veritabanları. Telefonla kişisel iletişim, satışları ve şirketin hizmet verdiği pazarlardaki popülerliğini artırmak için harika bir stratejiydi.

Kanıtlanmıştır ki CRM her pazara ve oyuncuya özel olarak uyarlanmıştırOyuncunun yeniden etkinleştirilmesine yardımcı olacak harika araçların yanı sıra, çeşitli sorumlu oyun araçları ve yaklaşımlarının takip edilmesi, büyümek ve büyümek için en iyi stratejidir. popülerliği artırmak – Dolayısıyla bu iki firmanın bunu birlikte yapmaya karar vermesi şaşırtıcı değil.

Kaynak: Miller, George. “Enteractive, Spinwise ile CRM sözleşmesi imzaladı”Avrupa Gaming, 5 Eylül 2023.