S’land 1 – 2 Ipswich

Ipswich, Nathan Broadhead ve George Hirst’ün golleri sayesinde on kişilik Sunderland’ı 2-1 yenerek Şampiyonaya dönüşlerini kutladı.

Tractor Boys, geçen sezon League One’daki dört yıllık görevini otomatik yükselme ile bitirdi ve Mayıs ayında play-off’larda kaybeden Tony Mowbray’in tarafına karşı yeni liglerinde bir iz bıraktı.

Jobe Bellingham, eski kulübüne tezahürat yapmayı reddetmesine rağmen, Nathan Broadhead ilk yarıdaki sakatlık süresinde zekice bir bitirişle konukları öne geçirmeden hemen önce yakın mesafeden ev sahibi takım için altın bir şansı kaçırdı.

Aradan hemen sonra George Hirst bir saniye vurdu ve Sunderland tepki veremeyince, Trai Hume ikinci sarı kartın ardından oyundan ihraç edildi.

Ev sahibi ekip geç saatlerde Dan Neil’in zekice bitirişiyle eşitliği sağladı, ancak Ipswich, kaleci Vaclav Hladky’nin Neil’in şutunu sektirerek etkileyici bir ilk galibiyet elde etmesiyle 13 dakikalık ek süre içinde bir saldırıdan sağ kurtuldu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Nathan Broadhead, Ipswich’i Sunderland karşısında öne geçirirken eski kulübüne karşı ilk golü attı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

George Hirst, Stadium of Light’ta ikinci yarının başlarında Ipswich’in Sunderland’e karşı galibiyetini ikiye katladı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Dan Neil, Sunderland adına gol atıyor ve ev sahibine Ipswich’e karşı geç bir geri dönüş için umut veriyor.

Devam etmek.

Sıradaki ne?

yer altı ev sahibi Mürettebat Alexandra Salı günü saat 19.45’te başlayacak olan Carabao Kupası’nda. 12 Ağustos Cumartesi günü Şampiyona ziyaretlerine geri dönüyorlar Preston Kuzey Yakası. Başlama 15:00

Ipswich Hoş geldin Bristol Rovers Salı günü saat 19:45’te Carabao Kupası maçında. Ev sahibi o zaman Tractor Boys ateş etmek Cumartesi günü şampiyonadaki ilk iç saha maçlarında. Başlama 15:00