Reevo, Pragmatic Play İçerik Anlaşması ile Platform Teklifini Genişletiyor

B2B oyun içeriği ve toplama platformu Reevo, platform ortakları listesini daha da genişletmek için çevrimiçi kumarhane endüstrisinin bir başka lider içerik sağlayıcısı olan Pragmatic Play ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Platformun ürün sunumunu iyileştirme

Reevo ve Pragmatic Play arasındaki yeni içerik ortaklığı, içerik sağlayıcının mevcut ve gelecekteki oyun içeriğini toplama platformuna entegre etmesini sağlayacak, böylece platformun ürün sunumunu genişletecek ve yeni iş ortaklarını çekme becerisini geliştirecektir.

Reevo’nun satış direktörü Petra Maria Poola, son içerik anlaşmasıyla ilgili olarak Pragmatic’e Pragmatic Play’in eklenmesinin, Plays tier -One tedarikçisini genişletmek için sağlayıcıların platforma hızlı entegrasyonunun bir parçası olarak “öncü bir imza” olduğunu söyledi. sektördeki durumu.

Poola, “Bu, REEVO operatör ortaklarına endüstri lideri toplama platformumuz aracılığıyla oyunculara sorunsuz bir şekilde sunmak için daha da kanıtlanmış, en iyi performans gösteren oyunlar sağlayacaktır.”

Anlaşmanın şartlarına göre Pragmatic Play, oyuncuların favorileri Sugar Rush ve Gates of Olympus’un yanı sıra yakın zamanda piyasaya sürülen Gods of Giza ve 3 Dancing Monkeys dahil olmak üzere çeşitli slot portföyünü toplama platformu aracılığıyla kullanıma sunacak.

İçerik erişimini daha fazla markaya genişletin

Pragmatic Play adına ortaklık hakkında yorum yapan COO Irina Cornides, Pragmatic Play’in Reevo ile iş birliği yaparak şirketin oyun içeriğinin erişimini daha da fazla markaya yaydığını görmekten memnun oldu.

“En sevilen oyunculardan insanların tekrar tekrar sevdiği ödüllü oyunlara kadar zaten zengin olan slot içeriği portföyümüze her ay eklenen harika oyunlardan oluşan sürekli bir akışımız var ve neler başaracağımızı görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi Cornides.

Anlaşma, çeşitli kumarhane endüstrisi içerik sağlayıcılarını bünyesine katarken ve kumarhane operatörleri listesini büyütürken ayda iki yeni oyun piyasaya sürerek tescilli oyunlar listesini oluşturmayı taahhüt eden toplayıcı için en son anlaşmadır.

Nisan başı, Reevo sözleşme imzaladı iGaming operatörü, yerel izleyicilere Reel Fortune, Diamond Luck, Crazy Crocs ve Wolf Wild gibi kapsamlı bir oyun yelpazesinin yanı sıra Maya Magic Gold ve Royal Bets gibi yapım aşamasında olan oyunları sunarak Avrupa’daki varlığını genişletmeye devam edecek. .

bir ay önce, Reevo ile benzer bir anlaşma imzaladı. Gaming Innovation Group (GiG), hem dahili olarak geliştirilmiş hem de üçüncü taraf stüdyo içeriği olan kapsamlı slot ve masa oyunları paketini GiG oyuncularına sunacak.