RAW iGaming, Mighty Buffalo aracılığıyla yeni SuperSymbols Mechanic’i piyasaya sürüyor

Popüler slotunun jackpot versiyonunu tanıttıktan sonra Ali Baba’nın Gizemi daha geçen hafta HAM iGaming hayranları için daha taze ve heyecan verici haberleri var.

ham grupŞirket içi geliştirme stüdyosu, en son oyun mekaniği olan SuperSymbols’un geliştirilip piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Şu anda patent bekleyen yeni mekanik, benzer oyun mekaniğinin etkileyici listesine katılıyor Süper Dilim, Süper ParçalarVe Süper Streç Bu, özel çevrimiçi slotların oynanma şeklini tamamen değiştirdi.

Yeni özellik, stüdyonun yeni açılan stüdyosunda ilk kez sahneye çıktı. Güçlü Bufalo SuperSymbols yuvası. Yakın gelecekte, Çılgın Super2Ways kazanma potansiyelini artıran yeni mekaniklere sahip oyunlar listesine katılacak.

Süper Semboller ne kadar büyük olursa, kazançlar da o kadar büyük olur

“Endüstrinin monotonluğunu havaya uçurma” ve statükoyu kırma hedefini sürdüren RAW iGaming, her biri en az 2×2’lik gruplar halinde yan yana inen eşleşen sembollerle yenilikçi mekaniği tasavvur etti.

Eşleşen gruplar bir kez birleştirildiğinde, aynı semboller yanlarına geldikçe boyutu artan ücretli semboller olan SuperSymbol’ları tetiklerler.

Simgelerin boyutu, görüntüdeki piksel sayısına göre belirlenir. Başka bir deyişle, Süper Semboller büyüdükçe kazanma potansiyelleri de artar. Başta mobil oyuncular olmak üzere tüm oyuncular, bu sayede katıldıkları oyunların kesin sonuçlarını çok daha kolay anlayabilecek ve daha iyi bir deneyim yaşayacaklar.

SuperSymbols mekaniği, çarpanlar, ek bonuslar ve bedava dönüşlerle birleştirilebilen SuperTrack mekaniğine benzer şekilde, son dönüşler, kaskadlar, ücretsiz dönüşler ve aşamalı çarpanlar gibi diğer bonus özelliklerle birlikte kullanılabilir.

RAW, “Eşitlik Denizindeki Pembe Köpekbalığı”

Tom Ahşap, bu Genel müdür grup yakın zamanda bir tane verdi İsveç’te işletmeler arası tedarikçi lisansıdaha iyi oyuncu deneyimleri oluşturmak için SuperSymbols gibi mekanikleri kullanma hedefleri hakkında yorum yaptı.

Wood, bu benzersiz tamircinin onları sektördeki “en büyük operatörlerden bazıları için temel geliştirici” haline getirme biçimine itibar etti. Kendisini “eşitlik denizinde pembe bir köpekbalığı” olarak tanımlayan Wood, SuperSymbols’un diğer yeni nesil oyun mekaniklerine göre daha kolay kavranmasını ve anlaşılmasını sağlayan sadeliğinden de bahsetti.

CEO ayrıca, kullanımı kolay ve ilgi çekici deneyimler sunan bu tür bir tamircinin, kalabalığın arasından sıyrılmalarının ve yeni ortaklıklar çekmelerinin ana nedeni olduğunu da sözlerine ekledi. Mayıstastüdyo bir içerik dağıtım anlaşması imzaladı NetBet İtalyaAvrupa ülkesindeki büyük bir çevrimiçi kumarhane operatörü, benzer bir anlaşma yaptı. SKS365 ilan edildi mart. Senenin başında, İlk Bakış Oyunları kabul RAW iGaming portföyünü tanıtın Şu anda 100.000 doların üzerinde olan bağlı kuruluş ağından yararlanıyor 800 adlar ve aralıklar 20 milyon dünya çapında oyuncular.