Play’n GO, aşamalı ücretsiz dönüşlere sahip bir süper kahraman slotu olan Ternion’u piyasaya sürdü

Onun için Süper kahraman temalı Pioneer yuvasıyenilenen İsveç merkezli oyun eğlence sağlayıcısı İşletmeler Arası Lisans Ülkeye Mart ayının sonunda varmak, kısa bir süre önce barış içinde olan ve şimdi Kıyamet Günü Cihazı’nın yakın tehdidiyle karşı karşıya kalan bir yer olan Victory City’yi tasavvur etti.

Oyuncular, oyunun ana karakterleri olan üç kahramanın yardımıyla cihazı etkisiz hale getirmeye ve günü tehlikeli meteorlardan, canavarlardan ve doğal afetlerden kurtarmaya çalışmalıdır. Oyuncular işin başındayken, aşağıdakiler gibi kazançlı bonus özelliklerden yararlanabilirler: Kazanç Çarpanları, aşamalı ücretsiz dönüşlerVe yığılmış vahşi semboller bazı mükemmel kazançlar elde etmek için. Gelin, Ternion’un neler sunduğuna yakından bir göz atalım!

Ternion metriklerine genel bakış

  • roller: 5
  • sıralar: 4
  • Ödeme hatları: 20
  • RTP: %96.20
  • İsabet Frekansı: –
  • Maksimum kazanç: 11.111x
  • Oynaklık: Yüksek
  • en az en çok Bahis: 0.20/100
  • Çıkış tarihi: 8 Haziran 2023

Ternion ekibiyle tanışın: Marvelosa, The Incredible Wonder & Windstorm

İkonik kaliteli oyunları ve birinci sınıf eğlencesiyle tanınan stüdyo, oyun sırasında bir ilerleme hissi yaratmak için güçlü üçlüden yararlandı. Karakterler güzel tasarlanmış.

mucizeler elektro-yeşil ışınlarını sallayarak, makaralarda büyük kazanç yığınlarını serbest bırakırken görülebilir. bu inanılmaz mucize ekibe gücünü veren, “hayattan daha büyük”, yüzü olmayan bir karakter olarak tasvir edildi. Fırtına harekete geçerken öfkesini ifade ediyor ve üçlünün Victory City’yi kurtarmasının yolunu açıyor.

En az üç açık sembol getiren oyunculara bir galibiyet verilir. Üç karakterin rastgele süper güçleri, herhangi bir rastgele dönüşte kullanılabilir, ödüllerin boyutunu artırır ve kahramanları hak ettikleri zafere yaklaştırır.

Marvelosa, The Incredible Wonder ve Windstorm’un süper güçleri onu getirecek üç ila 10 tek wild sembolü Stacked Wild’ları makaralara yerleştirirken ve tüm düşük ücretli sembolleri kaldırırken.

Ücretsiz döndürme turu, kazanma çarpanı ve enerji hücresi ölçer

En az üç Ternion Signal Scatter sembolünü eşleştirmek, oyuncuları doğrudan bir sembole gönderecektir. Ücretsiz Döndürme Turu. Orada mümkün olduğu kadar çok toplayabilirler 35 kademeli bedava dönüş.

bu çarpan kazanmak aynı Free Spins turu sırasında da etkinleştirilebilir. Orada oyuncuların toplam kazancı çarpılır ve bir birim artar. Özellik sırasında, üçlünün savaş düzenini yansıtan bir wild sembolü mevcut tüm wild’ların üzerine yığılır.

Oyun ayrıca bir Enerji hücresi ölçer enerji sembolleriyle dolu. Bir oyuncu yeterli sayıda Enerji sembolü topladığında, sayaç dolar ve Süper Güçler makaralara eklenir.

Bunun karşılığında oyuncular kazançlı ödüller alırken, Victory City’yi kıyamet gününden kurtarma şansı daha yüksek olacak. Stüdyo Nisan ortasında başladı Ronin’in onuruMystery Splitting Symbols ve Dynamic Payways içeren benzer şekilde ödüllendirici bir slot.

Şirketin oyun tutma başkanı Ternion’dan bahsetmişken, George Olekszysahip olmaktan duydukları mutluluğu ve gururu dile getirdiler.ilk süper kahraman yuvası“. Ayrıca stüdyonun geçmişte piyasaya sürdüğü önceki kahraman/bilimkurgu slotlarından da bahsetti. Mithrune Şampiyonlar 2022 Ve Sparky & Shortz 2021 Aynı zamanda, yeni sürümün, Play’n GO’daki yetenekli ekip tarafından başarıyla uygulanan “iddialı bir hareket” olan, oyunculara kendi süper kahraman ekipleri üzerinde tam kontrol sağlayacağı açıklanıyor.

Şubat ayında, sağlayıcı yayınladı Lejyon Altınmega ücretsiz dönüşlere, çoğalan vahşi sembollere ve altın yeniden dönüşlere sahip bir slot.