Peter & Sons, SkillOnNet’e yaptığı yatırımın ardından yeni işe alımlarla hızlı büyümeye hazırlanıyor

Çevrimiçi kumarhane oyun geliştiricisi Peter ve Oğulları tarafından yakın zamanda yapılan önemli bir yatırımda bulunan yeni gücü esnetirken, yetenek merkezini iki yeni işe alımla güçlendirdi. SkillOnNet.

birlikte gelirCEO, SkillOnNet’in kıdemli başkan yardımcısıdır İş Geliştirme için, Maor Nutkevitch. CEO, SkillOnNet’teki konumunu koruyacak ve Peter & Sons’a, Seviye Bir operasyonların standart taşıyıcıları arasında zorlu bir marka olarak başarısının anahtarı olan düzenlenmiş pazarlarda genişlemeye ve büyümeye giden halihazırda çizilmiş yollarda ilerlemesine yardımcı olacak.

hesap Yönetimi Bwin Party ve Entain’de önemli roller de dahil olmak üzere özgeçmiş çizgileri olan, ancak son olarak daha önce adı duyulmamış yaratıcı Dynamo of Barbara Tepeli Mirnaia’nın en son Ortaklıklar ve İş Geliştirme Başkanı olduğu yer.

Anahtar ortaklıkları tamamlar

Peter ve Oğulları halihazırda Bragg Gaming (eski adıyla Oryx), Relax ve daha iyi bilinen markalarla önemli ortaklıklara sahiptir. Yggdrasil. Mirnaia, Peter & Sons’un yeni uzak oyun sunucusu platformu aracılığıyla yeni işler getirirken bu ortaklıkları derinleştirecek.

Hesap yöneticisi dedi ki: “Hızla büyüyen bir projeye katılmak ve özel bir şey inşa etmek her zaman heyecan vericidir ve Peter & Sons sektör için yeni bir soluk olmuştur.

Oyunlar zaten yaratıcılığı, sanatı ve matematiği ile ünlü ve bu benim işimi çok kolaylaştırıyor. Ayrıca inanılmaz derecede dinamik, profesyonel ve yaratıcı, sektörde şimdiden dalgalar yaratan oyunlar üreten Peter & Sons ekibiyle çalışmak için sabırsızlanıyorum.dedi Mirnea.

Peter & Sons’u henüz tanımayanlar için oyun portföyüiki yeni işe alımı duyuran bir şirket basın açıklamasına göre, şirket “piyasadaki en yenilikçi, yaratıcı ve eğlenceli slot makinelerinden bazılarını üretmek için birinci sınıf sanatçılar, matematikçiler ve müzisyenlerle işbirliği yapıyor”.

En popüler ve en iyi performans gösteren oyunlardan bazıları şunlardır: Musashi Efsanesi, Ejderha Bloğuve yakın zamanda yayınlanan başlık, kitap kitabı – oyun teması ve mekaniği açısından popüler ama oldukça rekabetçi bir türe cesur bir yaklaşım.

Peter & Sons yükselişi

SkillOnNet orada ortaya çıkan herhangi bir sayıda yetenek yuvasını kuluçkalamayı, yatırım yapmayı ve arkasında durmayı seçebilirdi ve bu anlaşma, yeni başlayan stüdyonun doğasında var olan en görünmez mutlak güç gürültüsü için iyiye işaret ediyor.

Peter ve Oğulları SkillOnNet ile Ortaklık gibi birçok yeni düzenlenmiş pazara hitap etmeyi sağlar. Birleşik Krallık, ispanya, Almanya, ontarioVe Daha,dedi Nutkevitch.

Oyunları düzenlenmiş birçok pazarda dağıtma yeteneği, nispeten yeni stüdyolar için her zaman mevcut olmayan harika bir büyüme platformudur. Peter & Sons’un gelişiminde böylesine önemli bir anda bir projenin parçası olmak gerçekten heyecan verici.

Peter & Sons’un Kurucusu ve Ticari Direktörü Yann Bautista şunları ekledi: “Maor ve Christina’ya takıma resmen hoş geldiniz demek ve ikinizi de aramızda görmekten ne kadar heyecan duyduğumuzu söylemek istiyorum. Bu, içerik dünyasında büyük bir güç olma yolculuğumuza devam ederken, stüdyomuzun kısa ömründe önemli bir kilometre taşıdır.

Kaynak: Peter & Sons, büyümeye yönelik olduğu için yeni çalışanları memnuniyetle karşılıyorAvrupa Oyun Haberleri, 29 Mart 2023