“Oakland A, Bally’nin Tropicana Las Vegas malikanesine taşınmayı planlıyor.”

bally’nin şirketi ve Gaming & Leisure Properties (GLPI) bir duyuru yaptı. Oakland Athletics ile bağlayıcı anlaşma Major League Baseball (Oakland A’s), Bally’s Tropicana Las Vegas’ta bir Major League Baseball parkı inşa edecek.

GLPI ve PENN, Tropicana Las Vegas emlak dışı varlıkların mülkiyetini Bally’s’e devrettiğinde, Bally’s oyun ve diğer varlıkların satın alımını tamamladı. 148 milyon dolar nakit 27 Eylül 2022’de GLPI’ye ödenmiştir.

Bally hala sitede bir kumarhane işletmek istiyor ve mülkün diğer bölümlerindeki varlıkların genişletilmesi.

Siteye yılda 2,5 milyon yeni ziyaret bekleniyor

Parkın hizmete girmesi bekleniyor yılda iki buçuk milyon hayran Las Vegas Strip’te türünün tek yeri. Duyuruda lanse edilen faydalar arasında, artan ziyaretçi sayısı nedeniyle artan site çekiciliği ve disiplinli ek yatırıma dayalı finansal bir yaklaşımla siteyi aşamalı olarak geliştirme fırsatı yer alıyor.

Birinde kült ve sponsor markalar için ek uzantılar Amerika’nın en işlek ulaşım merkezi her ay yedi milyonun üzerinde ziyaretçi gösterimi ve küresel çok kanallı büyüme stratejisinin bir parçası olarak Bally’s için pazarlama veritabanında önemli bir büyüme görüyor.

GLPI, kendisine ait olan mülkün mülkiyetini elinde tuttu daha önce satın alınmış ve Penn National Gaming’e geri kiralanmıştır Bally oyun varlıklarını, lisans haklarını vb. satın almadan önce GLPI 175 milyon dolara kadar katkıda bulunacak iyileştirmelere katılın ve değer artışına göre gelecekteki kira artışlarını alın.

Bally’s de buna güveniyor kumarhane için artan trafik ve basketbol sahası ve diğer cazibe merkezleri aracılığıyla diğer varlıklar.

Oakland A’lar veya stadyum yetkilileri yaklaşık olarak 9 hektar 35 hektarlık alanın geliştirme için atanan Bally’s ve GLPI’dan. bu Stadyum 30.000 seyirci kapasiteli olacak bir kerede.

Oakland’ın üçlü A ikinci lig takımı Aviators, Las Vegas’ı evine çağırır.

Bally kendinden emin ama güvenli oynuyor

Bally’nin kolunda bir as var varlıkları devretmek ve diğer ortakları cezbetmek ve benzer bir teklifle ilgilendiğini ifade eden başka taraflar var. Fakat, Gerekli izinlerin alınması bekleniyor Mevcut planı gerçeğe dönüştürmek için MLB Derneği’nin desteğinin yanı sıra devlet finansmanı ve düzenleyici anlaşmalar yapılıyor.

Bally’nin BaşkanıGeorge Papanier dedi ki: “Major League Baseball’un harika Las Vegas şehrine getirilmesine yardımcı olan ve profesyonel bir beyzbol takımına sahip olmak için hayatta bir kez karşılaşılabilecek bir fırsatın parçası olan bu anıtsal adımda Oakland Athletics ile birlikte çalışmak üzere seçilmekten onur duyduk. , Las Vegas Strip’ten sadece kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Tropicana, nesiller boyunca Las Vegas’ın simgesi olmuştur ve bu gelişme, bu ikonik konumu gelecek nesiller için zenginleştirecektir. Las Vegas’ın ikonik tarihine ve küresel çekiciliğine ve yıllık yaklaşık 50 milyon ziyaretçisine saygı göstererek tesis ve onun yerini alan basketbol sahası için yeni bir dönüm noktası yaratmaya kararlıyız.‘ dedi Papanier.

Diğerleri arasında Peter Carlino, Gaming & Leisure Properties’in Başkanı ve CEO’su isminde: “Dokuz dönümlük Tropicana mülküne katkıda bulunarak yeni bir basketbol sahasına ilişkin heyecan verici vizyonlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve tüm projenin Las Vegas silüetinde kaplayacağı önemli yeri dört gözle bekliyoruz. Oakland Athletics’in mülkümüzde birinci sınıf bir birinci lig basketbol sahası geliştirmeye olan ilgisi, Las Vegas Strip’teki önde gelen konumlardan biri olarak statülerinin altını çiziyor ve kalan 26 dönümlük arazimizin gelecekteki gelişimini artıracak.

“Proje ilerledikçe, hissedarlarımızın sermayesine riske göre ayarlanmış cazip bir getiri sağlayacağına inandığımız ölçüde, Gaming & Leisure Properties’in projenin genelinin çeşitli yönlerine daha fazla yatırım yapma fırsatlarına sahip olacağını da tahmin ediyoruz..”

Oakland A’nın Başkanı Dave Kaval ekledi: “Major League Baseball’u bu efsanevi yere getirme potansiyeli bizi heyecanlandırıyor. Bally’s ve Gaming & Leisure Properties ile çalışmaktan çok memnunuz ve atletizmi Güney Nevada’ya taşıma planlarını tamamlamayı dört gözle bekliyoruz..”

Kaynak: Bally’s, Las Vegas Strip Casino’yu bir MLB stadyumuyla değiştiriyorG3 Newswire, 16 Mayıs 2023