NetBet, İtalya’da G Games ile içerik artışı elde ediyor

G oyunları hiçbir zorluktan kaçınmadı ve ülkenin en önde gelen ve köklü şirketlerinden biriyle canlı yayına geçti. NetBet.

Bu, NetBet’e anında NetBet platformuna entegre edilecek ve İtalya’daki yerel izleyicilere yeni deneyimler getirecek bir dizi G Games oyununa erişim sağlayacaktır. G Games, gelişmiş matematik ve başlık tasarımında üstündür ve bu da onu NetBet için mükemmel bir eşleşme haline getirir.

Mükemmel sinema ve TV’den ilham alan oyunlar sunar

NetBet ayrıca oyun çeşitliliğini ve en yeni oyun portföyünü sürdürmek için güvenilir ve itibarlı iGaming geliştiricileriyle ortaklık yapmaya özen gösterdi. G Games’in getireceği oyunlar arasında sinema ve TV şovlarından ilham alan klasik slot oyunları ve oyunlar yer alıyor.

Mutlak oynaması gereken oyunlardan bazıları burada Yaramaz Meyveler 6 Deluxe, İyi, kötü ve çirkinVe Athena Çağı, Sadece birkaç isim. NetBet İtalya PR yöneticisi Claudia Georgevici G Games’in NetBet platformunda yer aldığını görme fırsatını memnuniyetle karşıladı:

NetBet, sitemizi ziyaret eden her oyuncu için ilgi çekici ve güvenli bir çevrimiçi deneyim sunmaktan gurur duyar, bu da sürekli gelişmeyi ve güvenebileceğimiz yeni yetenekleri dahil etmeyi amaçladığımız anlamına gelir.

NetBet İtalya PR yöneticisi Claudia Georgevici

Georgevici, NetBet’in G Games’in şirketleriyle birlikte çalışmasından heyecan duyduğunu söyledi ve sağlayıcının kumarhane oyunlarının yerel izleyiciler için mükemmel bir seçim olduğunu ve bunlardan son derece keyif alacaklarını savundu. G Games’in CCO’su helen walton NetBet ve şirketleri arasındaki işbirliğinde bir sonraki bölümü görmekten de memnun oldu.

İtalya’da sunulan içerik NetBet için büyüyor

İki şirket yıllardır birlikte çalışıyor ve Walton, G Games’in NetBet’in kendi bölgesi olan İtalya’daki operatörle çalışma fırsatına sahip olmaktan ve çalışmaktan çok memnun olduğunu söyledi. Bu arada NetBet, içerik kitaplığını sürdürmeyi ve genişletmeyi garantiledi.

Şirket yakın zamanda içerik anlaşmalarıyla güçlendi. ESA oyunEasySwipe içerik portföyünü getiren. BT etkileşimli ayrıca Mart ayı sonunda NetBet ile bir ortaklık imzalayarak içerik kütüphanesini bir kez daha genişletti.