Leeds United: 49ers Enterprises, Andrea Radrizzani’nin satın alımını tamamladı | futbol haberleri

Leeds, EFL’nin kulübü Amerikan yatırım grubu 49ers Enterprises’a satmayı kabul ettiğini duyurdu.

2017’den beri başkan ve çoğunluk hissedarı olan Andrea Radrizzani, geçen ay çoğunluk hissesinin satışını kabul etti ve anlaşma, kulübe yaklaşık 170 milyon £ değer biçti.

NFL imtiyazı San Francisco 49ers’ın sahibi olan 49ers Enterprises, 2018’de azınlık hissedarı olarak Leeds’i satın aldığından bu yana Leeds’teki hissesini istikrarlı bir şekilde artırdı.

Daha önce Başkan Yardımcısı olan Paraag Marathe toplantıya başkanlık edecek. Başkan Angus Kinnear mevcut görevinde kalacak ve risk sermayesi şirketi MASTRY’nin kurucusu ve yönetici ortağı Rudy Cline-Thomas, ortak sahip ve başkan yardımcısı olarak kurula katılacak.

Devam etmek…

Bu, güncellenecek son dakika haberidir. Daha fazla detay kısa süre içinde yayınlanacak. En son güncellemeleri almak için lütfen bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getirir. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haber başlıkları ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçlarını, skorlarını ve daha fazlasını alın.

Herkes için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin Spor haberlerinde güncel manşetler. alabilirsin Sky Sports uygulamasından push bildirimleri En sevdiğiniz spor dallarından en son haberler için siz de takip edebilirsiniz Twitter’da @SkySportsNews en son güncellemeleri almak için.