Las Vegas banliyösünde gizlenmiş çılgın grafiti sanatı çatı katı

26 Mayıs 2023 03:16 tarihinde gönderildi.

Son güncelleme tarihi: 26 Mayıs 2023 03:16.

Yıllardır gördüğümüz en çılgın ev, Las Vegas’ta bir milyonun biraz altında bir fiyata satıldı. Duvarlar galeri kalitesinde grafitiler ve çizgi romanlarla kaplı ve kirişlerden sallanan bir balık ağından baş aşağı sarkan bir insan vücudunun heykeli.

Andy Warhol’un New York stüdyosu The Factory pek öyle görünmüyordu. meli sahip olmak. (Resim: emlakçı.com)

3.381 metrekarelik ev, alt katta iki büyük yatak odası ve üst katta büyük bir çatı katı ile New York’lu bir sanatçının çatı katına benzemek için 2005 yılında inşa edildi. İstenen fiyat 995.000 $ ‘dır.

Mülayim dış cepheye bakılırsa, mahallenin bir ev sahipleri derneği tarafından yönetildiği kesin. (Resim: emlakçı.com)

Mülkle ilgili belki de en çılgın şey, dışarıdan ne kadar yumuşak göründüğüdür. Ev, güvenlikli bir site içindedir ve içinde ne olduğu hakkında en ufak bir fikriniz olmadan geleneksel çöl pastel tonlarında boyanmıştır.

BHHS Nevada Properties’de emlakçı olan Jordon Metz, şunları söyledi: immobilienmakler.com satıcıların 2011’de satın aldıkları evde özel bir şey yapmak için Las Vegas şehir merkezindeki grafiti sanatından ilham aldıklarını. Bu yüzden duvarları ve diğer yüzeyleri dekore etmeleri için üç kişiyi tuttular – Tiki Jay One, Pretty Done ve Juan Muniz – daha sonra sanatı korumak için mühürlenen beton zeminler dahil.

Zemin kattaki yatak odalarından biri. (Resim: emlakçı.com)

Metz, mükemmel alıcının eseri olduğu gibi bırakan kişi olduğunu söyledi.

“O kadar özel ve benzersiz bir şeye sahip olduğunuzda ve doğru alıcı onu gördüğünde, ‘Aman Tanrım’ diyecektir. Bu gerçekten özel bir şey. “Ben öyle istiyorum” dedi.