Kindred, CFO Johan Wilsby ile yollarını ayırma planlarını doğruladı

Birçok önde gelen markadan oluşan küresel oyun holding şirketi, ilgili grup, üst düzey ekibine yaklaşan bir hamleyi duyurdu. Pazartesi günü, şirket güncel olduğunu doğruladı CFO (CFO), Johan Wilsby görevinden istifa edecek.

Kindred, mevcut CFO’nun sonbaharda şirkette kalacağını açıkladı. şirket zaten var halefi aramaya başladı Wilsby’ye. Duyuru sırasında Kindred, üst yönetim değişikliği için bir neden belirtmedi.

Wilsby’nin şirkete katıldığı Eylül 2020’ydi. O zamandan beri, yaklaşık üç yıl boyunca Kindred’ın büyümesiyle ilgili stratejik ve finansal süreçlerin gözetiminde kilit bir rol oynadı. Şu anda CFO rolünü kimin üstlenebileceği belli değil. Ancak, çoğu üst düzey değişiklikte olduğu gibi, muhtemelen Wilsby’nin sorumluluklarını yeni CFO’ya devretmesine izin verecek bir geçiş dönemi olacaktır.

Kindred dinamik bir şirkettir ve Johan, Grubun kurumsal işlevinin ve stratejik uygulamasının geliştirilmesinde etkili olmanın yanı sıra üst düzey yönetim liderlik ekibine katkıda bulunmuştur.

Kindred Group CEO’su Henrik Tjärnstrom

Henrik TjarnströmKindred CEO’su Wilsby’nin şirketin büyümesi için öneminden bahsetti. Mevcut CFO’nun kurumsal stratejinin uygulanmasında önemli bir rol oynamıştır. ve C-suite’in çalıştırılmasına yardım etti. Son olarak Tjärnström, Wilsby’ye bağlılığı ve sıkı çalışması için teşekkür etti ve kendisine gelecek için en iyisini diledi.

Katkılarından dolayı Johan’a teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dilerim.

Tjärnstrom eklendi

Daha yüksek seviyeli hamlenin detayları, Kindred’in yakın zamanda sahte bir hamle yapmasının ardından açıklanacak. PXP Financial ile Anlaşma, ödeme toplama, veri ve dolandırıcılık analizinde küresel bir uzman. Yeni anlaşma kapsamında şirket, önde gelen şirketlerin kullanımı yoluyla faaliyetlerini ilerletecek. PXP Finansal çözümler.

O Kindred’den önce içerik sözleşmesi imzaladı hızla büyüyen iGaming içerik geliştiricisi ile, gelişen oyunlar. Bu anlaşmanın bir parçası olarak şirket, ilgi çekici ve benzersiz oyunlar sunarak teklif portföyünü genişletti.