Kıbrıs’ın entegre kumarhane tesisi, Avrupa’nın en büyük destinasyon kumarhane tesisi olarak açılıyor

City of Dreams Mediterranean, Avrupa’nın en büyük ve tek entegre kumarhane tatil beldesinde bir ömür boyu üst düzey macera için konukları planlamak, inşa etmek ve donatmakla geçen beş yılın ardından bu hafta resmen açıldı.

katıksız kütle ve binanın tasarım öğeleri, birkaç mil öteden görülebileceğini ve bir Maya tapınağını veya Orta Doğu’daki iyi bilinen bir turistik anıtı anımsatan bir şekle sahip olacağını gösteriyor gibi görünüyor. Sheraton Doha. Cancun’daki bir kumarhane tesisini bile hatırlayabilirsiniz.

Uzak estetik benzerliklere rağmen, City of Dreams hem içeride hem de dışarıda çok farklı.

Lüks bir ortamda kumarhane oyunları

Chichen Itza’daki bir Maya tapınağında büyük hazineler olabilir veya olmayabilir, ancak çoğu insan için tek seçenek mülkü bir tanesiyle terk etmektir. küçük servet şans ne olursa olsun, büyük bir tanesine girmektir.

Otel var 500 oda farklı lüks ve fiyat aralıklarında, ancak her oda taze ve dekor tesise özgüdür. Genel gelişme, Kıbrıs’ta bir hedefe ulaşan ilk gelişmedir. BREEAM Mükemmel Sürdürülebilirlik stratejisi için değerlendirme zaten taslak aşamasında.

Mimari olarak, geliştirme yakın zamanda Avrupa Gayrimenkul Ödülleri 2023’te üç kategorideki başarılar için kabul edildi: Avrupa’nın en iyi otel mimarisi: Avrupa’nın En İyi Sürdürülebilir Ticari Gelişimi, ve sonunda, En İyi Yeni Otel İnşaatı ve Tasarımı Kıbrıs.

Stratejik olarak yerleştirilmiş palmiye ağaçlarını ve devasa havuz kompleksini geçtikten sonra, içeride yüksek mermer duvarlar tarafından karşılanıyorsunuz.

Seçenekler arasında bir elmas butiğini ziyaret etmek, rahat bir koltukta dinlenmek ve kaliteli saatler denemek ya da perakende satış noktalarından birinde tasarımcı kıyafetlerine göz atmak yer alır.

Açıklama kulağa çok uzak bir dünya gibi gelse bile, tasarım öğelerinin tümü yerel coğrafi tasarım öğeleriyle bağlantılıdır, ör. Arnavut kaldırımlı zeminler ve açık yollarAkdeniz’deki en büyük havuz kompleksine giden patikalarda bolca yeşil, artı mavinin soğuk tonları ve hepsini birbirine bağlayan diğer tonlar ve Yerel ortama karıştırın.

Sadece oyun deneyimi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, burası hem entegre bir tatil yeri hem de “dikkat dağıtıcı şeyler” ile çevrili bir kumarhane olduğundan, bu unsurun bağlam içine alınması gerekir. Ancak, mütevazı bir sayı bulmayı bekleyin Yuvalar – 750ve mütevazı sayıda Oyun masaları – 75. Slotların ve masaların nasıl ve nereye yerleştirildiği benzersizdir, bazı masa oyunu alanlarında slot makineleri ve dağınık slotlar bulunur.

Masa oyunu seçenekleri şunları içerir:

  • amerikan ruleti
  • 3 kartlı poker
  • Mini Punto Banco
  • Bakara
  • yirmibir
  • Kumarhane damızlık pokeri
  • Rus pokeri
  • Teksas Hold’em
  • Nihai Texas Hold’em
  • omaha

Düşler Şehri Akdeniz Teklifleri Lüks bir tesis ortamında oynayın gelir elde etmek için bir para çukuru etrafında zorunlu oyalamalar yerine. Bütünsel olarak tasarlanmış gibi görünüyor.

Zip hatlarından engelli parkurlara, tırmanma duvarlarına ve trambolinlere kadar her şeyi keşfetmek için koca bir gün harcanabilir.

Birçok Restoranlar ve diğer tesisler Pazartesi günü açıktır. daha önce yumuşak bir açılıştan sonra. Mülkün korunmasını sağlamak için önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda birkaç yiyecek, içecek ve eğlence mekanının stratejik olarak açılmasını bekleyin.akılda orta ve orta ziyaretçilerin ve potansiyel ziyaretçilerin sayısı.

Yüzeyin altındaki her şey cennet gibi değil

Sendika organizatörleri ve sendika üyeleri, egzersiz yapan çalışanların aleyhine işleyen politikalara kızgın. toplu pazarlık Avrupa’nın ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin Cyprus Resort Casino’daki makinelerde ve masalarda geride bıraktıkları kazançlardan adil bir pay almak.

Bir sendika c karar verdiplanlanmış bir protestoyu iptal etmek örgütlü işçileri “çatışmalardan kaçınmaya” çağıran Çalışma Bakanı’nın talebi üzerine. Ancak başka bir sendika, tesiste küçük bir açılış günü protesto mitingi düzenlemeye karar verdi.

Buna göre yerel medya raporlarıBu aşamada, belirli çalışma koşulları, ücret veya çalışanlara sağlanan faydalardan daha sistemik ve ciddi bir sorundur. Cyprus Mail, Peo Birliği’nin (Syxpa-Peo üyesi Neophytos Timinis), sendika temsilcilerine mülke erişim izni verileceğine dair güvence verilene kadar “rahatlamayacağını” bildirdi.

İkisi birden peo Ve deok Melco adındaki yönetimin işyerinde sendika faaliyetlerine erişimi yasakladığını ve işçileri örgütleme çabalarına izin vermeyeceğini iddia ediyor.

Tahmin edilebileceği gibi, Melco belki de protestoları “asılsız ve zamansız“Açılış gününe bariz bir gönderme. Kumarhanenin açılması ve başarısının devam etmesi, Kıbrıs’ın tanınmış bir kumarhane olma hedefine ulaşması için önemlidir. turistik yer Çalışma Bakanı Yiannis Panayiotou’nun anlaşmazlığa doğrudan müdahil olmasına şaşmamalı.

Konuyla ilgili olarak, bir Deok sendika temsilcisi, Çalışma Bakanı’nın müdahalesinin “f” yönünde bir dönüm noktası olduğunu söyledi.Sendikal özgürlükleri taş gibi belirleyen Kıbrıs yasalarının ve Anayasanın tam olarak uygulanması.. Bununla birlikte Deck sendikası planladığı protestosunu iptal etti.

Tesis kumarhane işletmecisi, ticari faaliyetlerinin Kıbrıs Cumhuriyeti topraklarında gerçekleştiğinin farkında olmalı ve devlet içinde devlet gibi davranmayı ve ev sahibi devletin yasal düzenini hiçe saymayı bırakmalıdır.“Dikkat etti Deok.

Peo sendikası, görüşmelerin özel olarak yapıldığını, ancak City of Dreams Mediterranean sendikaya çalışanların sendikalaşması üzerinde çalışması için tesise erişim hakkı verene kadar görüşmelerin devam edeceğini söyledi.

Bakanın yardımıyla daha sonra nasıl ve nerede kararlaştırılabilir?Peo birliğinin bir temsilcisinin Cyprus Mail’e söylediği bildirildi.

Kaynak: City of Dreams Akdeniz kumarhane tesisi Pazartesi günü resmen açılacakCyprus Mail, 9 Temmuz 2023