Kansas City Chiefs – Baltimore Ravens 2024 NFL Playoffları – Oranlar, Zaman ve Tahmin

Bu sezonun başındaki pek de etkileyici olmayan performanslarına rağmen Kansas City Chiefs, AFC Şampiyonluk Maçına çıkmayı başardı. Bölüm turunda favori Buffalo Bills'i deplasmanda yendiler. Şimdi aynı şeyi 3 puanlık favori Baltimore Ravens'a karşı da yapmak zorundalar.

Kansas City Chiefs – Baltimore Ravens 2024 NFL Playoff Oranları

Yaymak fırsatlar
Kansas City Chiefs +102
Baltimore Kuzgunları -122
Para hattı fırsatlar
Kansas City Chiefs +154
Baltimore Kuzgunları -174
toplam puan fırsatlar
44,5'in üzerinde -115
44,5'in altında -105

Bu ay 10042 oyuncu kampanyadan yararlandı

Ne zaman, nerede ve nasıl izleyebilirsiniz?

  • Konum: Baltimore, Maryland'deki M&T Bank Stadyumu
  • Tarih: 28 Ocak 2024 Pazar
  • Zaman: 15:00 ET
  • İşte nasıl izleyeceğiniz:CBS

Kansas City Chiefs AFC Şampiyonasını üst üste iki kez kazanabilecek mi?

Chiefs normal sezonu 11-6'lık skorla tamamladı ve bu, Patrick Mahomes'in çaylak sezonu olan 2017'den bu yana en kötü rekoru oldu. Kansas City'nin oyun kurucusundan bahsetmişken, normal sezonda pek etkileyici değildi ancak playofflar başladığından beri oyununu hızlandırdı.

Bu adamın baskı altında en iyi performansı gösterdiğini düşünürsek bu pek de sürpriz değil. Bills'le oynanan maçta, 215 yarda boyunca 23 sayı 17 sayı attı ve iki gol attı, her ikisi de Travis Kelce tarafından atıldı. Chiefs aynı zamanda topu çok iyi yönetiyordu ve Isiah Pacheco hızlı bir gol attı.

Sonuç olarak Bills'i 27-24 mağlup ettiler. Bu, Bills'in Kasım ayından bu yana kaybettiği en fazla puan oldu. Aynı şeyi NFL'nin en iyi savunmasına karşı yapabilirler mi?

Baltimore Ravens, 2012'den bu yana ilk AFC şampiyonluğunu kazanmayı umuyor

Bu, Baltimore Ravens'in 2018'de başlayan Lamar Jackson döneminin en iyi sezonuydu. Oyun kurucu, 2023-24 sezonu boyunca öne çıkan oyuncularıydı. Kuzgunlar'ı AFC'de 1. sıraya taşıdı ve onlara play-off'ların ilk turunda serbest geçiş hakkı kazandırdı.

Sezon sonrası ilk maçları, Houston Texans'ı 34-10 mağlup ettikleri Bölüm Turu'nda geldi. Jackson bu maçta birinci sınıf bir performans sergiledi; tek başına iki gol attı ve iki hızlı gol attı.

Ancak bunu, özellikle iyi savunmalarıyla tanınmayan Teksaslılara karşı yaptı. Şimdi kendisi ve takım arkadaşları çok daha büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. NFL'nin ikinci sıradaki savunmasıyla karşı karşıya gelecekler.

Kansas City Chiefs-Baltimore Ravens Tahmini

Turnuvanın son şampiyonu Kansas City Chiefs, dolayısıyla oyuna zayıf olarak girmiş olsalar bile Bölüm Turunda Bills'e karşı kazandıkları zafer o kadar da şaşırtıcı değildi. Aynı şey, 3 sayıyla geride kaldıkları AFC Şampiyonluk Maçı için de geçerli. Peki bahisçilerin hatalı olduğunu bir kez daha kanıtlayabilecekler mi?

Biz buna inanmıyoruz. Baltimore Ravens, NFL'deki herkesi yenebilecek bir takım haline geldi. Kilit oyuncuları bu tür oyunlarda başarılı olmak için gereken deneyime sahip. Ayrıca topu çok iyi yönetebiliyorlar ve bu da büyük maçlarda çok önemli olabiliyor.

Seçmek: Baltimore Kuzgunları