Joshua Buatsi yeni uzun vadeli BOXXER onay anlaşması imzaladı, dövüşleri yalnızca Sky Sports’ta olacak | gösterilen boks haberleri

Joshua Buatsi, BOXXER ile birkaç yıllığına özel bir çoklu dövüş sözleşmesi imzaladı ve burada dövüşleri yalnızca Gökyüzü sporları.

Buatsi, İngiltere’deki en heyecan verici hafif ağır siklet savaşçılarından biridir ve ülkedeki en heyecan verici tümenlerden biridir.

Bir sonraki dövüşü 6 Mayıs’ta Birmingham’daki Resorts World Arena’da canlı olarak oynanacak. Gökyüzü sporları.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Joshua Buatsi, gelecekte yerli hafif ağır sıklet rakibi Dan Azeez ile bir kavga olabileceğine inanıyor.

16 profesyonel dövüşte namağlup olan Buatsi, WBA 1 Numaralı sıralamasına yükseldi ve şampiyonluk ödülleri için şansını zorluyor.

Buatsi, “Bence kolay: Sadece aktif kalmam gerekiyor” dedi. Gökyüzü sporları.

“Sahip olduğum iyi pozisyonlar hakkında konuştuk. Bu yüzden beni bir şekilde yönetmek ve zorunlu olacağım bir konuma getirmek organizatöre, yöneticiye kalmış. [to challenge for a world title]evet bir numara olacağım ve bir şampiyon evet derse o adamla dövüşeceğiz, umarım beni destekleyecek doğru takıma ve dövüşleri gerçekleştirecek platforma sahibim.

“Çünkü öğrenme mücadeleleri yaşadım. Yapmam gereken her şeyi yaptım ve şimdi bakın beni bu kavgaların içine atın deme zamanı. Bu şampiyonlar, onlarla dövüşmek istiyorum.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Boxxer organizatörü Ben Shalom, Sky Sports’un en son imza atan Joshua Buatsi için mümkün olan en kısa sürede bir dünya şampiyonluğu elde edeceğinden emin.

“Kimsenin önce geldiğini söyleyemem. Kim olursa olsun herkesle savaşmak istiyorum. En önemlisi, bir dünya şampiyonluğu kazanmak istiyorum.”

Ringde bir elektrik sanatçısı olan Buatsi’nin son dövüşü, Londra hafif ağır sıklet rakibi Craig Richards’a karşı bir zaferdi.

Agresif bir dövüş stiline sahip patlayıcı bir zımba olan Croydon’dan Buatsi, 16 uzun menzilli profesyonel dövüşün 13’ünü kazandı.

Son turda büyük bir finişle Ricard’ın bolotniklerini yendi. Marko Calic, Ryan Ford ve Marco Antonio Periban gibi diğer kıdemli uluslararası rakipler, Londralı ile yüzüğü paylaştıkları için son zili çalamadı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Joshua Buatsi, yedinci turda Marko Calic’i durdurmak için bir testi geçti

Buatsi, 2019’da Liam Conroy’u yendiğinde İngiliz hafif ağır sıklet unvanını kazandı ve daha yüksek profilli şampiyonluk dövüşlerinin zirvesinde.

Londralı aynı zamanda mükemmel bir amatör boksördü. İki kez ulusal amatör şampiyonasını kazandı ve 2016’da Avrupa Eleme Etkinliğini kazandığında Olimpiyatlara katılmaya hak kazandı. Esasen bir kıta şampiyonası olan bu turnuvada, geleceğin dünya şampiyonu Oleksandr Khyzhniak’ı ve bir dizi başka yüksek profilli rakibi yendi.

Muhteşem bir tarzda boks yaptı ve Rio 2016’da, Buatsi’nin imzası olan sol kroşesiyle üç kez dünya madalyası sahibi Elshod Rasulov’u geride bıraktığı turnuvanın nakavtını da içeren bir dizi zaferde Olimpiyat bronz madalyasını kazandı.

Bu olimpiyatlardan sonra Buatsi, dünya boksunun en çok aranan dövüşçülerinden biriydi. Ertesi yıl profesyonel olmadan önce üniversite eğitimini tamamladı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Joshua Buatsi’nin devasa sağ eli, dördüncü turda Daniel Dos Santos’a karşı mücadeleyi bitiriyor

BOXXER’de Buatsi, aralarında Lauren Price, Ben Whittaker, Frazer Clarke, Natasha Jonas, Karriss Artingstall ve Caroline Dubois’nın da bulunduğu bir Olympians kadrosuna katılıyor.

BOXXER CEO’su ve Kurucusu Ben Shalom şunları söyledi: “Joshua Buatsi’yi BOXXER ahırına davet etmekten inanılmaz derecede gururlu ve heyecanlıyız. O, örnek bir rol model ve bu ülkede sahip olduğumuz en yetenekli savaşçılardan biri.

“Buatsi, sınırsız potansiyeline ulaşmak için mümkün olan en büyük seyirci önünde mümkün olan en büyük dövüşleri istiyor. Kaybettiği zamanı telafi etmek istiyor gibi hissediyor ve İngiltere’ye büyük geceler ve unvanlar getirmek için yola çıktığı bu yolculuğu onunla paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

Buatsi, “Sporseverler için en büyük ve en erişilebilir platformda en büyük dövüşleri yaşamak istiyorum, bu yüzden BOXXER ve Sky Sports ile sözleşme imzaladım.

“Ulusa ev sahipliği yaptığına inandığım bir kanalda olduğum için şanslıyım.”