Hızla büyüyen çevrimiçi oyun stüdyosu Play’n GO, İspanya’da lisans aldı

Çevrimiçi kumarhane oyunları geliştiricisi Play’n GO, gıpta ile bakılan bir unvanı güvence altına aldı İspanyol Kumar Operatör Lisansı. Geliştirme, İsveç merkezli mobil ve masaüstü geliştiricisi Växjö’nün İspanya’ya ve oradaki oyunculara odaklanma konusundaki son stratejisini daha da ileriye taşıyor. En son operasyonların birkaç çeyreğinde bölgede büyüme görüldü.

İle İspanyol makamları tarafından sertifikalandırmaşirket artık mümkün olacak Kendini Onaylama Oyunları orada ve İspanya’da serbest bırakırken, aynı anda Avrupa’daki ve diğer yerlerdeki diğer düzenlenmiş pazarlara çıkar.

Şirketin sertifikalı oyun bölgeleri cephaneliğine bir İspanyol lisansının eklenmesi, şirket için ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır. Resmi olarak 2017’de piyasaya sürüldü diğer sağlayıcılar için on yıllık taşeronluktan sonra.

İspanyol müşteriler sadece en sevdikleri Play’n GO oyunlarının tadını çıkarmaya devam etmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni oyunlar daha geniş dağıtım ağına ulaştıkça onları gereksiz bir gecikme olmadan ‘baskıdan yeni’ çıkaracak. Şirket iki düzineden fazla faaliyet gösteriyor düzenlenmiş yetki alanları ve 50’den fazla yayınlamayı planlıyor yeni başlıklar 2023 takvim yılında.

Play’n GO Satış ve Hesap Yönetimi Başkanı Magnus Thalin şunları söyledi: “İstisnai içerikle oyuncularının ilgisini çekerek ve onların ilgisini çekerek müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

“İspanya’da Play’n GO içeriğinin kilidini açmak, operatörlerin bunu başarmalarına yardımcı olacak sihirli değnek olacak ve İspanya’daki müşterilerimiz için geleceği dört gözle bekliyoruz.

“Haftalık olarak çıkan yeni oyunlarla, bölgedeki tüm oyunculara en iyi ve en güvenli kumarhane oyun deneyimini sunmak için İspanya’daki müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz..”

Sisal’in piyasaya sürülmesi İtalyan konumunu güçlendiriyor

Öte yandan Play’n GO’da ayrıca Sisal ile ortaklığını duyurdulider İtalyan kumar sağlayıcısı. Pazar bir oldu önemli sektör 25 düzenlemeye tabi yetki alanında lisansları olan İsveç şirketi için ve bu ortaklık, geliştirici için büyük bir başarıdır.

Play’n GO, Sisal’in ana şirketi Flutter Entertainment ile zaten çalışıyor devraldığını duyurdu Aralık 2021’in sonlarında İtalyan kumar lideri tarafından satın alındı ​​​​ve çevrimiçi kumar ve piyango operatörünün 1,91 milyar Euro’luk satın alımını gelecek yılın Ağustos ayında tamamladı.

Sisal platformundaki oyuncular artık Tower Quest ve şirketin amiral gemisi Book of Dead gibi oyunlara ve diğer birçok popüler oyuna erişebilirler.

Play’n GO LatAm ve Güney Avrupa Başkanı Emilie Zamponi şunları söyledi: “Sisal ile ortaklığımız Play’n GO için son derece heyecan verici çünkü İtalyan bölgesindeki kumarhane eğlence sağlayıcısı konumumuzu daha da güçlendiriyor.

Bu duyuru, Play’n GO’nun artık [has]

dünyanın en büyük kumar pazarlarından biri olan İtalya’da önde gelen 10 operatörle resmi ortaklıklar. Oyuncularına güvenli ve heyecan verici bir oyun deneyimi sağlamak için Sisal ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

.”

En son çevrimiçi slot Slashimi – 2023’te piyasaya sürülecek elli slottan biri

Avrupa ve Amerika’daki yeni pazarlara açılan Play’n GO, geçen hafta yapılan bir basın açıklamasına göre, ertesi yıl haftalık bir sürüme kadar yeni oyun sürümlerinin hızına ayak uydurmayı planlıyor.

İnternet tüplerini vuran en son başlık, suşi şefine bir selam, son derece keskin aleti, bıçağı ve pirinç veya diğer garnitürler olmadan servis edilen ince dilimlenmiş çiğ et veya balıktan oluşan lezzetli ikram olan Slashimi’dir.

Çoğu slot makinesi temasında olduğu gibi, bu da şunu “alır”: Tema mutfağı genel olarak, ancak bize yanlış bir şekilde balıklı tüm suşilerin sashimi olduğunu söyleyen şehir efsanesine veya irfanına dayanıyor gibi görünüyor – ama sorun değil.

Slotun yıldızı, bunu yapabilen şef Jiro Miike’dir. makaralardaki sembollerin çoğunu ikiye bölün, onları daha fazla kazanma şansına bölerek. Golden Soy Wilds ve Wasabi Scatters, bıçağına ve yeteneklerine karşı bağışıktır. Ancak tüm bu yığılmış sembollere bir bakın! Sembolleri bölebilir 1.000’e kadar kazanma yolu oluşturun makaraların üzerinde.

5 bedava dönüşü tetiklemek için bu Wasabi saçılımlarından üçünü indirin. Free Spins turundaki dilimlenmiş (bölünmüş) semboller “yapışkan” hale gelir ve bonus turu boyunca pozisyonda kalın. Daha fazla Ücretsiz Döndürme kazanmak için bir Ücretsiz Döndürme sırasında üç Scatter sembolü daha yerleştirin.

Play’n GO’da Müşteri Tutma Başkanı George Olekszy, “Slashimi’nin Two-For-One sembolleri gerçek ana yemektir” dedi.

Dolabımızda epeyce tatlı temalı slot var, bu yüzden hayranlara lezzetli bir başlangıç ​​yemeği hediye etmek bizim için doğruydu. Bölünmüş sembol mekaniği yenilikçidir. Slotu takip etmesi kolay olduğu için yeni başlayanlar için harika ama aynı zamanda slot meraklılarının takdir edeceği çok fazla derinliğe sahip..”

Kaynak: Play’n GO’dan son haberlerplayngo.com, 5 ve 6 Nisan 2023