Habanero büyüdükçe ISO 27001 sertifikası alıyor

habanero bir dizi başarılı oyunla tanınan ve 1000’den fazla oyun geliştiren bir şirkettir. 140 kumar makinesive destekleyici altyapı. Bu akreditasyon, şirketin yeni pazar fırsatlarından yararlanmasını ve sıkı bir şekilde düzenlenen pazarlarda düzenleyici standartları karşılamasını sağlayacaktır.

Lisans sayesinde, Habanero Avrupa’da daha fazla büyümeye hazırlanıyor

Habanero ayrıca bağlı kuruluş operatörlerinin sağlayıcının orijinal oyunlarına güçlü bir yanıt oluşturmasına yardımcı olmak için orijinal pazarlama araçları geliştiriyor ve şirket ayrıca ticari markalı bir ikramiye sistemi geliştiriyor. Şirketin İş Geliştirme Başkanı Arcangelo Lonoce ayrıca bu fırsattan heyecan duydu:

ISO 27001 sertifikası, ürünlerimize başka bir koruma katmanı ekler ve BT yönetişimi, güvenlik koruması ve marka itibarı açısından tüm lider satıcılar için önemli bir kilometre taşını işaret eder.

habanero Arcangelo Lonoce

Habanero, daha yüksek düzenleyici teknik standartlarla belirli pazarlara girmeyi sürdürmesine izin vereceği için lisanstan yararlanacak. Yunanistan Ve İsviçre iki yer var ISO-27001 bir tedarikçinin katılabilmesi için zorunludur, ancak Habanero kesinlikle yeni akreditasyonunu bu bireysel yetki alanlarının ötesinde kullanacaktır.

Lonoce, şirketin her zaman yasal gereklilikleri ve beklentileri karşılayan bir deneyim sunmaya çalıştığını da sözlerine ekledi. Habanero şu anda tüm hızıyla devam ediyor ve önde gelen şirketlerle ortaklıklar kurdu Avrupalı dahil olmak üzere operatör Snaitech, bahis yolu ve Betsson.

Şirket ayrıca Malta Oyun Otoritesi’nden başka bir önemli lisans daha aldı ve ayak izini genişletmeye ve büyütmeye devam etmek istiyor. Bu arada Habanero, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi olağanüstü oyun yayınladı: Arsız Wukong, gökkuşağı çılgınlığıVe Taiko Vuruşları.