GGPoker gayri resmi olarak bir kez daha rekor kırdı

GGPoker şu anda dünyanın en büyük poker turnuvalarından biridir ve hatta Guinness Rekorlar Kitabı’nı da elinde tutmaktadır. Ağustos 2020’de GGPoker, en büyük ödül havuzuna sahip bir turnuvaya ev sahipliği yaptı ve dünyadaki tüm çevrimiçi poker turnuvaları arasında en zorlu rekabeti kazandı. O zaman ödül havuzu 27.559.500 dolardı.

İkinci kayıt

Bu kayıttan birkaç ay önce ünlü olan PokerStars Bir öncekini ödül havuzuyla ayarlayın 18,6 milyon dolar muhteşem etkinliğinde, 14. Yıldönümü Pazar Milyonlarcaoyuncuların ve seyircilerin büyük ilgisini çekti.

O zamanlar, ne zaman GGPoker İlk rekorunu kırdı, kimse bu rekorun geçileceğini düşünmüyordu ve bu daha da düşük bir ihtimaldi. yeni rekor Dört yıldan daha kısa bir süre içinde belirlenecek.

Ama artık o gün geldi ve hala resmi olmasa da rekor bir kez daha kırılmış gibi görünüyor. European Gaming’e göre birleşme 3 Ekim’de gerçekleşti 5.000$’lık WSOP Çevrimiçi ANA ETKİNLİĞİNİN 1. GÜNÜ Uçuşu harika bir ödül havuzu vardı 28.609.250$. Oradaydı 6.023 benzersiz katılımcı bu turnuvada.

Büyük başarı

Bu bizim için büyük bir başarı GGPoker. Turnuva herkes için doğru yer olduğunu bir kez daha kanıtladı poker Eğlenen oyuncular heyecan ve adrenalin. Bu turnuvanın oyuncu topluluğu dünyanın en iyi poker oyuncularından ve dünyanın en gençlerinden oluşuyor – ve onu özel kılan da bu yarışma tüm oyuncular için cazip ve çok eğlenceli olduğu kanıtlanmıştır yeni rekor.

İlk gün başarılıydı ancak yalnızca 6.023 oyuncu vardı 761 2. güne ulaştı turnuvanın. Sadece ikinci günden sonra dokuz oyuncu Oyun alanında kalın ve minimum fiyat için savaşın. Her oyuncu için 250.000$. hayır “Kazanan hepsini alır,” Ancak kazanan bir yenilgiye uğrayacak; ayakta kalan son kişi etkileyici bir zaferin ödülünü alacak 2.783.432 $.

GGPoker 2017 yılında kuruldu ve şirketin ana misyonu “Pokeri yeniden eğlenceli hale getirin.” Bu işin anahtarı olabilir hızlı başarıAltı yıl sonra şirket iki dünya rekoruyla gurur duyabilir.

Şirketin içeriği masaüstü, tablet ve mobil cihazlar için mevcut ve optimize edilmiş olup, oyun oynamayı aynı anda hem sorunsuz hem de eğlenceli hale getiriyor. Oyuncularına sunuyor güvenli ve emniyetli bir ortamher şeyle ilgilenir Sorumlu oyun uygulamaları ve bunlara uymak.

Kaynak: Dostum, Hunor. “GGPoker yeni (resmi olmayan) bir çevrimiçi poker rekoru kırdı”. Avrupa oyunları. 4 Ekim 2023.