Gelecek Marşı bir milyardan fazla oturumu analiz etti

gelecek marşıyapay zeka ve veri bilimi uzmanı, şirketin kurulduğu 2019’dan bu yana bir milyardan fazla oyun oturumunun analiziyle önemli bir kilometre taşına ulaştığını duyurdu. Şirket ayrıca 100 milyon saatin üzerinde oynanışı analiz ettiğini iddia etti.

Future Anthem, kumarhane oyuncularının davranışını analiz etmek ve deneyimlerini iyileştirmek için yapay zeka ve makine öğrenimini kullanır. En son performansını ortaya çıkarmak için şirket, 89 milyardan fazla gerçek paralı kumarhane dönüşünü analiz etti. Future Anthem ayrıca 200 milyardan fazla oyuncu işlemini gerçekleştirdi ve 20.000’den fazla kumarhane oyununda meta veri topladı.

AI uzmanı, iGaming endüstrisi için yapay zeka ve veri bilimi ürünleri söz konusu olduğunda şu anda pazar liderlerinden biridir. Future Anthem’in hepsi bir arada Amplifier AI çözümü, işletmelere gerçek zamanlı kişiselleştirme sağlayarak oyuncularına tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış deneyimler sunmalarını sağlar.

Şirket gelişmeye devam ediyor ve ürünlerini daha da geliştirmek için makine öğrenimini kullanıyor. Microsoft Azure tarafından desteklenen Future Anthem, müşteri kazanma, elde tutma ve oyuncu sürdürülebilirliğini yönlendirmek için zeka ve makine öğreniminden yararlanarak tamamen gerçek zamanlı kişiselleştirmeye odaklanan ilk iGaming şirketiydi. Böylece şirket, oyun endüstrisi için dünyanın ilk veri bilimi platformuna sahip olur.

Gelecek Marşı dönüm noktası için heyecanlı

Chris ConroyFuture Anthem’in Baş Veri Sorumlusu, Future Anthem’in son başarısı hakkında yorum yaptı ve şirket ekibini çabalarından dolayı övdü.

Future Anthem, inanılmaz derecede yetenekli veri bilimciler, mühendisler, geliştiriciler ve ürün yöneticilerinden oluşan ekibimiz tarafından desteklenen yapay zeka ürünlerimizle büyüyor, gelişiyor ve yeni zirvelere ulaşıyor.

Chris Conroy, Baş Veri Sorumlusu, Future Anthem

Conroy, operatörlerin ve tedarikçilerin artık sektör için en son teknolojinin öneminin “çok farkında” olduğunu açıkladı. Şirketler, yeni nesil teknolojileri ve gerçek zamanlı kişiselleştirmeyi kullanarak ürünlerini önemli ölçüde geliştirebilir ve tüketicileri için önemli ölçüde daha çekici hale getirebilir.

Conroy, Future Anthem ekibinin bir milyar oyun oturumu kilometre taşıyla gurur duyduğu sonucuna vardı.

Bir milyar oyun seansına ulaşmak, şirketteki herkesin sıkı çalışmasının bir kanıtıdır.

Chris Conroy, Baş Veri Sorumlusu, Future Anthem

Bu arada, Future Anthem’in AI çözümleri, benzeri görülmemiş kişiselleştirme yetenekleri sayesinde sektördeki şirketlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Mayıs ayında EveryMatrix Future Anthem’in yapay zekasını entegre etti çözümü ürünlerine entegre eder. Diğer ortaklar arasında Blueprint Gaming, Big Time Gaming, Betsson ve Eyecon gibi şirketler yer alır.

Diğer yandan Future Anthem’in CEO’su ve Kurucusu Leigh Nissim geçtiğimiz günlerde şunları söyledi: GamblingNews ile konuştu iGaming’de kişiselleştirmenin önemi üzerine.