Frazer Clarke, bu Cumartesi Sky Sports’ta canlı olarak Lawrence Okolie – David Light maçında Bogdan Dinu ile karşılaşıyor | kutu haberleri

Frazer Clarke, eski WBA World Interim Heavyweight şampiyonluk yarışmacısı Bogdan Dinu ile bu Cumartesi Manchester’daki AO Arena’da canlı olarak buluşuyor. Gökyüzü sporları.

Duyuru, Clarke’ın asıl rakibi Rydell Booker’ın ciddi bir tıbbi olayın ardından hastalık nedeniyle istifa etmek zorunda kalmasının ardından geldi.

Amerikalı ağır siklet geçen hafta sonu hastalık izni aldı. Booker, ciddi bir tıbbi acil duruma yakalandığı Birleşik Krallık gezisinden sadece birkaç gün önce memleketi Detroit’te bir boks maçına katılmıştı. Şimdi iyileşiyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Clarke, 2023’ün gaza basması ve şampiyonluklar için mücadele etmesi gereken yıl olduğunu ve gelecekte Joseph Parker’a karşı bir mücadeleyi göz ardı etmediğini söyledi.

Yenilmez Takım GB Olympian Clarke, 5-0 (4), Tokyo 2020 oyunlarında unutulmaz bir şekilde bronz madalya kazanan, şimdi yeni rakibi 6 fit 5 inç boyundaki Rumen ile karşılaştığında gelişen özgeçmişine başka bir kafa derisi eklemek isteyecek. Dinu, girer.

Daniel Dubois, 16. profesyonel mücadelesinde, boş WBA ağır sıklet unvanı için Haziran 2021’de Dinu ile 20-4 (16) mücadele etti.

“Maalesef Rydell Booker mücadeleden çekilmek zorunda kaldı. Tıbbi bir sorunu vardı ve kendisine geçmiş olsun diliyoruz, umarız bir an önce sağlığına kavuşur. Ancak yeni bir rakibimiz var, Bogdan Dinu, bazı büyük isimleri bir araya getiren güvenilir bir rakip,” dedi Clarke. Gökyüzü spor haberleri.

“Benim için iyi bir mücadele ve bunu sabırsızlıkla bekliyorum.”

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Clarke, 5-0’a yükselirken Kevin Espindola’ya karşı mücadelesinin “açıldığını” söyledi

Geçen yıl Dinu, boş WBA Inter-Continental ağır sıklet unvanı için verdiği mücadelede, kendisi durdurulmadan önce Dubois’yı kısa süre önce düşüren Kevin Lerena ile karşılaştığında başarısız oldu.

Dinu, 2019’da eski dünya şampiyonu rakibi Kubrat Pulev ile de dövüştü.

Clarke, “Bu ağır sıklet boksu. Tehlikeli. Özellikle bu adam kısa vadede,” dedi. “Profesyonel olup olmadığım, oraya gidip işimi yapmak bana bağlı. sabırsızlıkla bekliyorum

“Hafta sonu bana kim katılırsa katılsın, kendime güveniyorum, zinde ve güçlüyüm. Bir iş yapmaya hazırım.”

Çemberin dışında, 36 yaşındaki Dinu, Organize Suçlarla Mücadele Birimi’nin bir parçası olarak 1995 yılında kurulan bir Romanya Polisi görev gücü olan Bağımsız Özel Eylemler ve Müdahale Servisi Temsilcisi (SIIAS) olarak görev yaptı.

Sorumlulukları arasında tehlikeli veya silahlı suçluları yakalamak, rehine krizlerini yönetmek, afet kurtarmaları, polisi, tanıkları ve adli soruşturmalara dahil olan diğerlerini korumak yer alıyor.

canlı dövüş gecesi

25 Mart Cumartesi, 19:00


Ancak Dinu’nun Manchester’daki Big Fraze’in gücüyle baş edip edemeyeceğini göreceğiz. Ortalama boyu 1,88 cm olan Clarke, AO Arena’daki son iki maçında galip geldi ve bu Cumartesi döndüğünde bir hat-trick yapacak.

Rakiplerin geç değişmesinin ardından Clarke, “Bu profesyonel boks. Hiçbir şeye güvenmeyin. Artık buna alıştım ve tüm amatör kariyerim boyunca insanlarla bir gün önceden dövüşmeye alıştım. Bu yüzden benim işim sahaya çıkıp kazanmak.

“Kariyerimde rakipleri değiştirmek inişli çıkışlı oldu. Şimdi beş dövüşte üç veya dört kez oldu, bu yüzden ideal değildi,” diye devam etti. “Bu adamlardan bazıları sert, güçlü ve kalıcı rakipler.”

Ancak şunları ekledi: “Sanırım bu adamları dışarı atabilir ve nakavt edebilirim.

“Ben bir kazananım ve bu her zaman benim işim. Oynayabildiğim şekilde oynarsam, bu olacak ve bu bir açıklama olacak.”

Bu Cumartesi Sky Sports’ta Lawrence Okolie’nin David Light’a karşı oynadığı alt kartta Frazer Clarke’ı izleyin