EveryMatrix, düzenleme ortamında gezinmek için Complitech’i kullanıyor

her matrisBahis ve oyun endüstrisi için lider bir platform ve B2B çözümleri sağlayıcısı olan , uyumluluk odaklı yeni bir anlaşmayı açıkladı. Açıklandığı gibi, tedarikçi kullanım şartlarını imzaladı Complitechçevrimiçi kumar şirketleri için bir teknik uygunluk veritabanı.

Anlaşmanın bir parçası olarak Complitech, EveryMatrix’e dünya çapında düzenlenmiş 50’den fazla pazar için tam teknik uyumluluk gereksinimleri sağlamak üzere güçlü veritabanından yararlanacak. Ek olarak Complitech, iş ortaklarının yeni pazar girişlerinin iş yükünü doğru bir şekilde belirlemesini sağlayan bir dizi boşluk analizi aracı sunar.

Complitech, abonelik tabanlı bir hizmettir. Maksimum uyumlulukneyin parçası ComplianeOne grubu.

EMEA ve Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren küresel bir sağlayıcı olarak EveryMatrix, uyumluluğun önemini biliyor. Son teknoloji iGaming çözümleri, içeriği ve hizmetleri sağlayıcısı olarak bilinen şirket, küresel ayak izini genişletmeye devam ederek uyumluluk verilerine olan ihtiyacını daha da belirgin hale getiriyor.

Complitech, EveryMatrix’in uyumluluk gereksinimlerini düzenlemesine yardımcı olur

EveryMatrix ve Maxima Compliance’tan temsilciler anlaşma hakkında yorum yaptılar ve işbirliğinden duydukları heyecanı dile getirdiler. Miriam McCoullMaxima Compliance Complitech Başkanı, ekibinin EveryMatrix kadar saygı duyulan bir satıcının Complitech veri tabanına güvenmeyi seçmesinden “gerçekten onur duyduğunu” söyledi.

Uyumluluk işlevinde hem mükemmelliği hem de verimliliği elde etmek isteyenler Complitech veri tabanına güveniyor. Sürekli eklenen yeni pazarlar ve özelliklerle, düzenlemeye tabi pazarlardaki tedarikçiler için olmazsa olmaz bir araçtır.

Miriam McCoull, Complitech Başkanı, Maxima Compliance

Bu arada, Mina BolinuEveryMatrix Baş Teknik Uyum Sorumlusu, Maxima Compliance’ın hizmetlerini övdü ve EveryMatrix’in uyumluluk ihtiyaçlarını yönetmesine kesinlikle yardımcı olacaklarını söyledi.

Sektörümüzün sürekli değişen düzenleyici ortamında gezinmede verimliliğimizi ve doğruluğumuzu artıracak olan Maxima Compliance tarafından sağlanan hizmetlerden yararlanmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Mina Bolînu, Kıdemli Teknik Uyum Görevlisi, EveryMatrix

EveryMatrix dünya çapında büyümeye devam ediyor

Öte yandan, EveryMatrix şu anda Derin Rekabetçi İstihbarat edinildi, küresel bir ortaklık istihbarat platformu. Anlaşma şartlarına göre, ikinci platform EveryMatrix’in işine tamamen entegre olacak ve şirketin bir dizi benzersiz performans izleme aracından faydalanmasına olanak tanıyacak.

M&A anlaşmasından önce EveryMatrix Maçlara New Jersey’de başladı DraftKings ile mevcut anlaşma sayesinde. Sonuç olarak, Garden State’teki oyuncular artık Armadillo Goes West, Mythological Mayhem Supreme Streaks ve Fortune Dragon Queen Exotic Wilds gibi oyunların keyfini çıkarabilirler.

Birkaç hafta önce, EveryMatrix uluslararası bir B2B lisansı aldı Man Adası’ndan ve küresel varlığını genişletmeye devam ediyor.