Denver Broncos-Kansas City Chiefs 2023 NFL oranlar, zaman ve tahmin

Kansas City Chiefs son şampiyonlar ve Lombardi Kupasını bir yıl daha ellerinde tutmaya kararlılar. 2023 NFL sezonundaki formlarına bakılırsa Andy Reid’in adamlarının iyimser olmak için her türlü nedeni var; şu anda 4-1 öndeler!

Bir sonraki rakipleri Denver Broncos için ise durum tam tersi. 6. haftada 1-4 arasındadırlar. Bu adamlar savunma açısından berbattı ve beş maçta 181 sayı attılar. Bu onların NFL’deki en iyi hücum takımlarından biriyle karşılaşacakları Kansas City gezisinden korkmalarına neden olan bir şey.

Denver Broncos-Kansas City Chiefs oranları

Yaymak fırsatlar
Denver Broncos +10.5 -105
Kansas City Chiefs -10.5 -115
Para hattı fırsatlar
Denver Broncos +460
Kansas City Chiefs -620
toplam puan fırsatlar
51 yaş üstü -110
51 yaş altı +110

Ne zaman, nerede ve nasıl izleyebilirsiniz?

  • Konum: Kansas City, Missouri’deki Arrowhead Stadyumu’ndaki GEHA Sahası
  • Tarih: 12 Ekim 2023 Perşembe
  • Zaman: 20:15 ET
  • İşte nasıl izleyeceğiniz: Amazon

Denver Broncos, Arrowhead’den utanmamaları için dua ediyor

Denver Broncos’un şu anda Kansas City Chiefs’i yenme şansı yok. Bunu 2015’ten beri, yani Kansas’ta Patrick Mahomes döneminin başlamasından iki yıl önce yapmamışlardı. Üstelik mevcut formları da berbat, özellikle de savunma söz konusu olduğunda. Maç başına ortalama 36,5 sayı ile tüm ligde en çok puan toplayan takım onlar.

Bunun nedeni kesinlikle Miami Dolphins’in 3. haftada 70 puan kaybettiğini gördüğümüzde elenmesiydi. Ancak bu aşağılayıcı yenilgi olmasa bile savunmaları yine de hayal kırıklığı yarattı.

Onlar için iyi haber hücumlarının iyi gidiyor olması. Oyun kurucu Russell Wilson, 2023’te geçen yıla göre çok daha iyi bir performans sergileyerek Broncos’un maç başına 24,2 sayı atmasını sağladı. Bu neredeyse Chiefs’inki kadar iyi (25.6).

Kansas City Chiefs galibiyet serisine devam ediyor

Kansas City Chiefs, 1. Haftada Detroit Lions’a yenildi ve bu, maç Arrowhead’de oynandığından beri çoğu insan için şok oldu. Ancak Chiefs’in bu maçta Travis Kelce ve diğer birçok önemli oyuncudan yoksun olması bizi pek şaşırtmadı.

Kelce & Co.’nun geri dönüşünden bu yana tamamen farklı bir hikaye oldu. Birinci haftadaki mağlubiyetten bu yana Super Bowl LVII kazananları 4-0 oldu. Adil olmak gerekirse, en azından vasat takımlara karşı oynadılar; Jacksonville Jaguars, Chicago Bears, New York Jets ve Minnesota Vikings.

Programınız yakın gelecekte çirkinleşmeyecek. Bu perşembe 2023 NFL’nin en kötü takımlarından biriyle karşılaşacaklar ve ardından LA Chargers maçına hazırlanmak için on günleri olacak. Pratikte bu, 6. Haftadaki TNF maçında her şeyi yapma lüksüne sahip oldukları anlamına geliyor.

Denver Broncos-Kansas City Chiefs Tahmini

Kansas City Chiefs, TNF maçında taraftarlarına gerçek bir gösteri sunuyor. Broncos’un savunma açısından zayıf olduğunu biliyorlar ve bundan faydalanacaklar. Mahomes, Kelce ve diğerlerinin en iyi formda olmasıyla Chiefs, 2023 sezonunun en iyi iç saha performansını sergilemeye hazırlanıyor. Arrowhead’de en son oynadıklarında 41 sayı atmışlardı. Bu sefer daha da yukarılara çıkabileceklerini düşünüyoruz.

Seçim: Kansas City Chiefs kazandı ve farkı kapattı; sopaya doğru