ComplianceOne, Hollanda Çevrimiçi Kumar Derneği’nin bir üyesi oldu

Oyun endüstrisi için uyumluluk hizmetleri ve çözümlerinin lider sağlayıcısı, UyumlulukBir Grupen yeni üyesi olduğunu açıkladı. Hollanda Çevrimiçi Kumar Derneği (NOGA). Bu, yargı alanındaki varlığını daha da genişletmesine izin verdiği ve ülkedeki pazara uyum çözümleri sağlayıcısı olarak taahhüdünü yeniden teyit ettiği için şirket için önemli bir başarıyı temsil ediyor.

NOGA şu anda Hollanda’da faaliyet gösteren önde gelen oyun şirketlerini temsil ediyor ve çıkarlarının korunmasına yardımcı oluyor. Dernek, Kindred Group, bet365, Flutter ve Entain gibi dünya çapında tanınan şirketlerle şimdiden güçlü bir varlığa sahip. NOGA sadece kumar şirketlerinin çıkarlarını temsil etmekle kalmaz, aynı zamanda çıkar grupları ve tedarikçilerle de çalışır. Sağlıklı, güvenli ve çekici bir Hollanda kumar pazarı sağlamak.

Peter-Paul de GoeijNOGA Genel Müdürü , derneğin güvenli ve sürdürülebilir bir Hollanda çevrimiçi kumar pazarı yaratma konusundaki devam eden taahhüdü hakkında konuştu. Böyle bir pazarın deneyimli uyumluluk operatörlerinin hizmetlerini gerektirdiğini açıkladı. ComplianceOne gibi Grup. Goeij, şirketi NOGA’ya davet etti ve getirdikleri kapsamlı uzmanlığın NOGA üyelerinin işlerini artıracağını tahmin etti.

Gelişen, güvenli ve sürdürülebilir bir Hollanda çevrimiçi kumar pazarı oluşturmak, birinci sınıf uyumluluk bilgisi gerektirir. Bu nedenle, ComplianceOne Group’u NOGA’ya davet etmekten memnuniyet duyuyorum.

Peter-Paul de Goeij, NOGA Genel Müdürü

Üyelik, şirket için bir kilometre taşını işaret ediyor

Duyuru, ComplianceOne’ın özel Hollanda ofisinin açılışından hemen sonra yapılır. Yeni konum zaten açıldı Ocak 2022 Bu, şirketin düzenlenmiş oyun pazarındaki varlığını daha da genişletmesine yardımcı oldu ve şirketin Hollanda’da genişlemek isteyen sağlayıcılar ve operatörlerle çalışmasına olanak sağladı. Sonuç olarak, ComplianceOne düzenleyici ve operasyonel uyumluluk şirketidir, oynarken dikkatönemli bir sözleşme imzaladı operatör Smart Gaming ile.

Hollanda’daki ortaklarımızı desteklemeye devam ederken, Hollanda Çevrimiçi Kumar Derneği’ne katılmak ComplianceOne Group için önemli bir kilometre taşıdır.

Diligence in Gaming’de Düzenleyici Hizmetler ve Güvenlik Başkanı Mike de Graaff

Mike de GraaffDiligence in Gaming’de Düzenleyici Hizmetler ve Güvence Başkanı, ComplianceOne’ın NOGA üyeliği, şirket için önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Aynı zamanda şirketin Hollandalı ortaklarını destekleme fırsatlarından da bahsetti. Sonunda Graff NOGA’nın yardımcı olduğunu açıkladı Hollanda pazarı büyümeye devam ederken üyeleri de büyümeye ve yeni fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor.