ComeOn, İskandinavya bakan konumları için ısmarlama bir Nordic Ruby Lounge canlı krupiye paketi başlattı

ComeOn Group bir markanın lansmanını duyurdu Yeni canlı krupiye kumarhane paketi İskandinavya’da marka içinde marka Nordic Ruby Lounge adı altında. Önde gelen ısmarlama oyun stüdyosu, marka bünyesinde Mart 2022’de Evolution Live Gaming ile başlatılan Ruby Lounge portföyünün geri kalanına katılıyor.

Canlı stüdyo, İskandinav bölgesindeki oyunculara a.o. yerel dokunuş ve yerel eğlence ve şirketin tüm ana pazarlarında mevcut olacak. Yerel oyunların yerel canlı krupiyeler tarafından barındırılması, süite kişisel ve bireysel bir dokunuş kazandıran bir farklılıktır.

Kuzeyli oyuncular için ısmarlama ortam

ComeOn Group Baş Ürün Sorumlusu Cristiano Blanco şunları söyledi: “Nordic Ruby Lounge’ın Canlı Casino tekliflerini bir sonraki seviyeye taşımasından çok memnunuz. Kuzeyli oyuncularımız artık ekstra bir şey için yerel tüccarlarla birlikte tercihlerine göre hazırlanmış ısmarlama bir saha ortamının keyfini çıkarabilirler. Bu, ilgili tüm departmanlardan harika bir ekip çalışmasıyla ilgiliydi ve bize gerçekten etkileyici tasarım ve işlevselliğe sahip çok kaliteli bir ürün verdi. Bizim için Nordic Ruby Lounge’ın lansmanı önemli bir kilometre taşı ve bu arka plana karşı Nordic Ruby Lounge’ın başarısını ve işleri daha da ileri götürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

İskandinav Yakut Salonu grubun 2022’nin başlarında başlatılan Ruby Lounge portföyüne katıldı. ComeOn ve Evolution, 2013’ten beri başarılı bir ortaklığın tadını çıkarıyor ve Ruby Lounge, ComeOn’a özel yapım oyunlarla güçlü bir marka kimliği beyanı yapması için harika bir fırsat sağladı. Tamamen İskandinavya giderek ve yerel sunumları geliştirerek şirket, bölgenin önde gelen stüdyosu olmak için gereken kişisel dokunuşlarla markayı bir marka içinde yeniden tanıtma şansına sahip.

Özel ComeOn ekibi hizmet vermektedir. rulet Ve yirmibir Grubun İskandinav markaları genelinde birden fazla masanın birleştirilmesiyle, rekabet için yüksek bir standart belirleyen ve ComeOn’un büyüme yörüngesinde bir kilometre taşını işaret eden benzersiz bir canlı stüdyo ürünü yaratıldı.

Daha geniş Ruby Lounge portföyü, ortaklar tarafından birden fazla çevrimiçi pazarda piyasaya sürüldüğünde ve bugünkü ilk çıkışında olduğu gibi İskandinav ülkeleri ile sınırlı kalmayarak, bir rulet masası ve sekiz blackjack masasından oluşuyordu.

Oyunlar, Evolution Studios tarafından 7/24 işletildi ve barındırıldı. özel ComeOn bayileri.

Live Suite, birkaç İskandinav kumarhanesinde görünür

Hadi grubu kapsamlı marka portföyü içerir aydınlatmak, kopabilirHacper ve kumarhaneci ve İsveç ve Danimarka da dahil olmak üzere çeşitli pazarlarda faaliyet gösteren grup ile diğerleri.

ComeOn Group’un Baş Ürün Sorumlusu Cristiano Blanco, Mart ayında Ruby Lounge’ın ilk lansmanı hakkında yorum yaptı: “Ruby Lounge, seçkin, birinci sınıf, canlı ve heyecan verici bir canlı oyun deneyimi sunarak seçenekleri ve eğlenceyi genişletiyor. Evolution, ne kadar büyük ortaklar olduklarını bir kez daha kanıtladı. Ruby Lounge çok güçlü bir kimliğe sahip ve buna rağmen tüm markalarımızla çalışıyor.

O sırada Evolution’ın ticari direktörü Erland Hellstrom şu yorumu yaptı: “Uzun yıllardır ComeOn Group ile yakın bir şekilde çalışıyoruz ve onların özel canlı kumarhane ortamının artık canlı olmasından çok memnunuz. Sonuç harika ve ilk istatistikler, ComeOn Group oyuncularının birinci sınıf canlı kumarhane oyunlarıyla bu premium ortamın genel görünümünü ve hissini kesinlikle sevdiğini gösteriyor.

ComeOn, Nordics’in ötesinde grubun markası altında Stake Logic Live Games tarafından desteklenen ısmarlama bir canlı krupiyeli oyun stüdyosu ekledi. Hollanda odaklı marka 2022’nin sonu.

Kaynak: ComeOn Group, Nordic Ruby Lounge adlı yeni ısmarlama canlı kumarhane stüdyosunu başlatıyorAB Oyun Haberleri, 1 Haziran 2023