Cheltenham Altın Kupası: Galopin Des Champs, Paul Townend ve Willie Mullins için festivalde öne çıkıyor | yarış haberleri

Galopin Des Champs, Paul Townend ve Willie Mullins için açık bir farkla Cheltenham Altın Kupasını kazandığında, geçen yılki festivalin kalp kırıklığı nihayet bir kenara bırakıldı.

Yedi yaşındaki oyuncu, geçen yılki Turners’ Acemilerin Kovalamacası’nda geniş bir farkla galibiyet için kaçmaya çalışırken düştü, ancak bu sefer böyle bir sorun olmayacaktı.

Bineklerini elektrolizle kaplamaya çalışan rakiplerinin çok gerisinde sıçradı ve seyahat etti, ancak yiğidin önüne sıçrayan ateşli favoriydi. cesur adam oyunu ve son perdede Harry Cobden çizgide yedi boy farkla kazandı.

Resim:
Galopin Des Champs ve Bravemansgame, Altın Kupa’da bir gerilim filmi sunuyor

birleştirilmiş iyi koştu ve yedek jokey Sam Ewing altında üçüncü oldu, Davy Russell bir gün dışarıda kaldı ve geçen yılın Grand National galibi oldu Asil Yeatler yine dördüncü

savunan şampiyon bir artı geç Rachael Blackmore yönetimindeki Ahoy Senor düştükten ve sonunda çekildikten sonra kesintiler yaşadı.

Devam etmek…

Bu, güncellenecek son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. En son güncellemeler için lütfen bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getirir. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, en son spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, skorları, skorları ve daha fazlasını alın.

En son spor haberleri için skysports.com’u veya Sky Sports uygulamasını ziyaret edin. En sevdiğiniz spor dallarından en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve en son güncellemeler için Twitter’da @SkySportsNews’i takip edebilirsiniz.