Çevrimiçi slot geliştiricisi Endorphina, yeni bir başlık olan Joker Ra için AI’yı çizim tahtasına getiriyor

Endorphina, çevrimiçi slotlar için AI destekli görüntü oluşturmanın ön saflarında yer alan ilk tanınmış slot stüdyolarından biridir. Şakacı Ra 27 Nisan 2023’te yayınlandı. Şirket, her tasarım öğesinin kullanılarak oluşturulan ilk çevrimiçi video slot sürümü olduğunu iddia ediyor. yapay zeka.

Oyunla ilgili basın, bunun ne anlama geldiği veya ne kadar önemli olduğu konusunda ayrıntılı bilgi vermiyor. ikna etmek, koçluk yapmak, istemde bulunmak, veya onu yaratmak için tasarıma başka bir “eğitim” girdi genel ikonografi arasındaki uyumlu etkiler ve konuyu özetlemek gerekirse – büyük olasılıkla yoğun ve kapsamlıydı.

Ra maskot olarak nasıl seçildi?

Eski Mısır mitolojisine göre Ra, yaratılışın babası ve diğer tüm tanrıların kralıydı. Sembolojisi, güneşi, cenneti, krallığı, gücü ve ışığı himayesine inanmaktadır.

Endorphina ustaca bir el ile hepsini başardı, ancak – ve belki de kasıtlı olarak – bir tane var. korku dokunuşu oyuna, birçok erken AI görüntüsünde tasvir edildiği gibi bir ürkütücü. Bu, sanat eserinin mükemmelden başka bir şey olmadığı anlamına gelmez, yaradılışın kralı ile bir joker kartı karıştırdığınızda biraz ürkütücüdür – sonunda bir şeyler mutlaka vardır. doğası gereği rahatsız edici. Joker, bir yaşam yolculuğunun tüm başlangıçlarını ve sonlarını sembolize edebilir, bu yüzden de bir tür sapkın şekilde birbirine uyarlar.

birçoğunda olduğu gibi Endorfinin çalışmaları, bu, ödeme tablosunda kapsamlı bir kural setinden yoksundur. İki dağılım sembolü vardır ve hangisinin neyi neden yaptığını öğrenmek için hayal gücünüzü kullanmanız veya kendinizi oyuna atmanız ve bir süre beklemeniz gerekir. Bunların hiçbiri talimatlarda veya ödeme tablosunda açıklanmadı, ancak saçılmalardan birinin yalnızca belirli makaralarda göründüğünü öğreniyoruz. Ayrıca vahşi jokerlerin merkezi üç makarada belirdiğini ve tüm kazanan kombinasyonları tamamlamak için dikey olarak genişlediğini öğreniyoruz.

Tüm makaralarda görünen Güneş Dağılım Piramidi basitçe işlenmiş ama iyi uygulanmış ve ‘Firavun’un Sandığı’ dağılım sembolü (makara 1, 3 ve 5), ayrıntıları daha yakından inceleyebilmemiz için daha büyük boyut için yalvaran süslü bir bok böceği kanatlı kutudur.

Üç orta makarada genişleyen vahşi semboller

bu 2, 3 ve 4. makaralarda genişleyen Ra Wild sembolleri Bu 5 silindirli, 4 konumlu slotta dikey olarak genişlemenin birçok yolu var 100 sabit ödeme hattı – Bu yüzden, ödeme hatlarının bağlanmasına yardımcı olduğu standart sembollerin ses efektlerini duymadan önce, onun rahatsız edici küçük kıkırdamasını sık sık duymayı bekleyin.

NetGaming’in 13 Nisan’da yapay zeka destekli ilk resim oyunu Wild Buffalo Bonanza’yı piyasaya sürdüğünde slotun altında yatan matematiği ve mekaniği basit tutmayı seçmesi gibi, Endorphina da Joker Ra’nın piyasaya sürülmesiyle aynı şeyi yaptı.

Tamamen görsel bir bakış açısıyla, bu oyunu diğerine tercih etmek için harika Amerikan Bison oyunlarından çok Mısır slotlarının hayranı olmanız gerekir – eğer bir daha düzenli ve bölümlere ayrılmış sanat stili daha çok beğeninize. Buffalo, baştan sona NetGaming’dir ve neredeyse şüphe götürmez bir şekilde, insan ve makine arasında neredeyse atmosferik bir işbirliğini sergileyen hibrit bir yaratımdır. Joker Ra, görsel bir anlatıya çok iyi uyan ve ayrık olmadan biraz farklı kalan, benzersiz şekilde tanımlanmış öğelere sahiptir. BGamingAlien Fruits imzalı Alien Fruits, adından da anlaşılacağı gibi, biraz aptalca görünüyor, ancak yaratıcı kökenleri hakkında sıradan bir izleyiciye hiçbir şey göstermiyor.

Şirkete göre: “Yapay zeka algoritmaları ve makine öğrenimi yetenekleri, eski Mısır’ın özünü modern bir dokunuşla harmanlayan karmaşık ve görsel olarak çarpıcı tasarımları mümkün kılıyor.

Kaynak: Bir Endorphina oyunu olan AI tarafından tasarlandıEndorphina Haberleri, 27 Nisan 2023