Casumo ve MGA Games İspanya’da büyük bir içerik anlaşması imzaladı

Tanınmış, dünya çapında tanınan bir çevrimiçi oyun şirketi olan Casumo, MGA Games ile olan ortaklığı sayesinde İspanya pazarında daha da güçlü.

İspanya’daki konumu güçlendiriliyor

CasumoBirleşik Krallık da dahil olmak üzere dünyadaki hemen hemen tüm büyük pazarlarda halihazırda mevcut olan İsveçve Ontario, tarafından oluşturulan premium içeriği entegre etmeye karar verdi. MGA oyunları zaten etkileyici teklifine.

Bu önemli ortaklık sayesinde İspanyol oyuncular çok eğlenecek 18 yeni oyun Yerli İspanyol MGA Games tarafından geliştirildi. Altında oyunlar bu teklife dahil edilecektir Mina de Oro Artı, Gnomos karışımı, Mireia Lalaguna Reina del Hielo, Temel Reis Cazatesoros, Chiquito 2 Condemor al Rescate, Canita Brava, La Taberna, Aurah Ruiz Diosa Yeşim, Maske şarkıcısı, Lejano Oeste, Gemma Mengual Kaptan Nemo, RF El Habanero, La Voz, Tesoro Pirata Plus, 777 Caliente Megaways, Makoke Caza-EspíritusVe Samantha Fox Arcade ve Sofia Cristo Misterio el Circo’da. Ancak hepsi bu kadar değil; önümüzdeki birkaç ay içinde oyunların listesi önemli ölçüde genişletilecek çeşitli sürprizler oyuncuların hala yüzleşmesi gerekiyor.

Slot şu tarihten itibaren yayınlanır: MGA oyunları İspanya’da çok popüler. Fantastik, heyecan verici oynanışla daha da zenginleştirilen gelişmiş, yenilikçi ve özenle tasarlanmış slotlarıyla yaygın olarak tanınırlar. MGA’nın ana görevi oyunlarınızı en üst seviyede tutmak ve tatmin edici oyunculara ve son derece karlı ortaklar ve operatörler için.

Karşılıklı yarar sağlayan ortaklık

Her iki şirket de bu ortaklıktan son derece memnun ve bunun hem İspanyol oyuncular hem de şirketler açısından öneminin altını çiziyor. Javier Lanfranchi, MGA GAMES Satış Müdürüşunu yorumladı: “Bu ortaklık, İspanya’nın önde gelen içerik sağlayıcısı olarak konumumuzu yeniden teyit etmemizi sağlıyor ve diğer pazarlara açılmak için Casumo ile sinerjiden yararlanma fırsatı sağlayarak bizi uluslararası hedeflerimize daha da yaklaştırıyor.”

Diğer taraftan, Mark Busuttil, Baş Ürün Sorumlusu Casumo, bu ortaklığın Casumo için ne kadar önemli olduğunu ve şirketinin tüm İspanya pazarında yaratabileceği etkiyi biliyor. Açıkladı: “Casumo olarak MGA Games ile işbirliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ittifak, İspanya’daki oyuncularımıza olağanüstü bir oyun deneyimi sunma konusundaki kararlılığımızı gösteriyor. Casumo olarak çevrimiçi eğlencede yeniliğe kendimizi adadık. MGA Games ile çalışarak oyuncularımızın daha çeşitli ve eğlenceli bir deneyim yaşayacağından eminiz.”

Ancak keyif alabilecekleri bir dizi yeni oyunla birlikte bu işbirliğinden en çok fayda sağlayacak olanlar oyuncular olacak. oyun deneyimi tamamen bir sonraki seviyeye alınır.

Kaynak: Miller, George. “Casumo.es, MGA Games’in premium yapımlarıyla İspanya’da büyüyor”6 Eylül 2023.