Blueprint Gaming, King Kong’un yeni bir slotta geri döndüğünü onayladı

Yine Almanya’ya ait olan ünlü kumar sağlayıcısı Gauselmann Grubu, oyun planı, en popüler karakterlerinden birinin yer aldığı yeni bir oyunun çıkışını duyurdu. Şirket bunu Perşembe günü doğruladı. King Kong Cash Go Bananas Jackpot King ile tanışınoyuncuları bir orman macerasına davet eden yeni bir slot oyunu.

Yeni oyun bir düzineden fazla dili destekliyor ve büyük ödüller ve büyük ikramiyeler kazanma şansı sunuyor. bu 3×5 makaralı slot makinesi canlı renklere ve sürükleyici bir film müziğine sahiptir. Makara ekranın ortasında sunulurken, arka plan olarak bir orman manzarası kullanılır. Blueprint Gaming’in yeni yuvası, çizgi film sembollerinin yanı sıra standart harita sembollerini de içeriyor Vahşi hayvanlar sembolleri bir timsah, bir kaplan ve bir papağan dahil. Ek olarak, oyun, oyuncuların büyük ödüller kazanmasına yardımcı olabilecek bir Kong sembolüne sahiptir.

King Kong Cash Go Bananas Jackpot King ölçümlerine genel bakış

  • roller: 5
  • Satırlar: 3
  • Ödeme hatları: 25
  • Ödeme Oranı: –
  • İsabet Frekansı: –
  • Maksimum Kazanç: –
  • Oynaklık: Orta-Yüksek
  • en az en çok Bahis: £0.25/£10.00

Yuva, sevilen bir karakterin dönüşünü işaret ediyor

Jo PurvisBlueprint Gaming’de Kilit Müşteriler ve İngiltere Pazarlama Direktörü olan , şirketin birkaç popüler karakteri olduğunu açıkladı. Ona göre Kong, şirketin en popüler karakterlerinden biri ve yeni oyun bu mirasın üzerine inşa ediliyor. Sonunda Purvis, ” Makaralarda renk ve çılgınlık Jackpot King’in devasa kazanma potansiyeli ile birleştiğinde Kong’un en son macerasının hem uzun süredir hayranları hem de markaya yeni gelenleri çekeceğinden eminiz.”

Blueprint’te elimizde birkaç harika karakter var ve Kong en sevimli karakterlerden biri.

Jo Purvis, Blueprint Gaming’de Kilit Müşteriler ve Birleşik Krallık Pazarlama Başkanı

King Kong Cash Go Bananas Jackpot King oyuncuları şunları yapabilir: Cash Collect sembollerinden yararlanın. Bu semboller birden dörde kadar makaralarda görünebilir ve beşinci makaraya bir Kong sembolü geldiğinde ödül toplanır.

Ayrıca Blueprint yeni oyun teklifleri sunuyor yeniden döndürme seçenekleri. Oyun geliştiricisi, “Respin Kong, daha sonra ana oyunda ve ücretsiz döndürme turunda Boost Kong’un kilidini açan Cash Collect’i takip ediyor” dedi. Bundan sonra oyuncular, ödülleri daha da artırabilecek ve potansiyel olarak büyük ödemelere izin verebilecek Super Collect Kong’dan yararlanabilir.