Better Collective, Terence Gargantini’yi Brezilya Ülke Direktörü olarak atadı

Daha iyi kolektifiddialı bir dijital spor medya grubu olan LATAM ekibini yeni atama ile güçlendirdi. Şirket deneyimli olanları seçti Terence Gargantini yeni gibi Brezilya Ülke DirektörüOnu, bölgedeki yeni potansiyel ortaklıkları tespit etmek ve Better Collective’in yerel işini desteklemekle görevlendirdi.

Gargantini yeni rolünü üstlenecek 15 Haziran ve şirketin Rio de Janeiro’daki yeni ofisinin dışında olacak. Onun atanması, Better Collective’in, şirketin spor medyasında lider olma vizyonunda “ana direk” olarak tanımladığı Güney Amerika’da genişleme hedefiyle tutarlı.

Gargantini, spor endüstrisinin değerli bilgilerini takıma getirecek. Better Collective bölgede genişledikçe Güney Amerika’daki iş deneyimi ve spor anlayışı paha biçilmez olacaktır.

Görevli daha önce Brezilya milli futbol takımı ve tüm bölgesel ulusal federasyonlarla çalıştı. Gargantini ayrıca, şu anda DAZN Group’a ait bir akış platformu olan ElevenSports’ta Ülke Direktörü olarak çalışmış olan spor medyasında da deneyime sahiptir. Çalışanın önceki deneyimi, FanHero’da bir görev ve Nike’da 11 yılını içerir.

Gargantini’nin ilk görevi olacak Better Collective ekibinin geri kalanına katılın gelene Sao Paulo’daki SIGMA konferansı. Pratik deneyimi, onu yeni pozisyonu için mükemmel bir uyum haline getiriyor.

Daha iyi bir kolektif, büyümesini desteklemek için daha deneyimli bireylere ihtiyaç duyar.

Better Collective Güney Amerika’nın CEO’su, Simon Hovmand Hareketsizleştirme, Gemide Terence Gargantini karşıladı. Hovmand-Stilling, yeni işe alınan kişinin yararlı ortaklıklar bulma ve spor medyası sektörünü anlama konusundaki yeteneğine övgüde bulundu. CEO, Gargantini’nin Better Collective’i Güney Amerika esporunun lider markası olarak sağlamlaştırmada önemli bir rol oynayacağını belirtti.

Yerelleştirme, Güney Amerika’daki Better Collective için kritik öneme sahip olacak. Bu bölgede bir varlık oluşturmak isteyen yerel ve uluslararası reklamverenler için daha alakalı hale gelebilmek için yerel spor taraftarları konusunda zaten güçlü bir anlayış oluşturuyoruz.

Simon Hovmand-Stilling, CEO, Better Collective Güney Amerika

Hovmand-Stilling, bölgedeki büyümesiyle Better Collective’in Gargantini gibi daha deneyimli insanlara ihtiyacı olduğunu belirtti.

Gargantini, Better Collective ve onun yetenekli ekibine katılmaktan çok heyecan duyduğunu söyleyerek yeni rolüne de değindi.

Önümde çok heyecan verici bir iş var: Güney Amerika’daki yasal iGaming pazarına girmeye devam etmek ve Better Collective’in bu alandaki konumunu genişletmek, heyecan verici bölgeyi güçlendirmek için Better Collective’in Güney Amerika stratejisine ve operasyonlarına liderlik etmek ve iş geliştirme konusunda işbirliği yapmak istiyorum.

Terence Gargantini, Brezilya Ülke Direktörü, Better Collective

Geçen ay, Better Collective finansal sonuçlarını yayınladı 31 Mart’ta sona eren çeyrek için rekor kıran bir performansı temsil ediyor.