BetConstruct, ortaklarına yeni yenilikçi çözümler sunar

Şirket, müşterilerine bunu sağlama misyonunu yerine getirmeye çalışmaktadır. mümkün olan en iyi çözümler ve bütünü tamamen değiştirecek devrim niteliğinde değişiklikler yapmak iGaming endüstrisi manzarası pazara heyecan verici yeni ürünler getirerek.

Şirketin benzersiz ürünleri doğrultusundaki en son ürünler Çoklu cüzdan ve özel belirteç yeteneklerikripto ve iGaming dünyaları arasındaki ilişkiyi güçlendirmek söz konusu olduğunda en büyük avantajlardan biri olacak.

Hem şirketin ortakları hem de sadık müşterileri, çoklu cüzdan çözümünden memnun kalacaklardır. Oyuncular kolayca erişebilir çoklu cüzdanlarHem kripto hem de itibari para ve para yatırma ve sorunsuz para çekme işlemleri, oyunun ortasındaki dönüşümlerden kaçınmak için kullanılabilirken. Entegrasyon diğerleriyle kripto Metamask gibi cüzdanlar da sorunsuzdur ve herkes tarafından kullanılabilir genel oyun deneyimini kolaylaştırıronu daha da iyi yapan şey.

Ama hepsi bu değil BetYapı hazırlandı: Ortaklar artık yeni belirteçler oluşturmak için tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Bu FTN’ye benzer ve başarı aynı olacak gibi görünüyor. Yeni belirteçler şu tarihte oluşturuldu: Bahamutherhangi bir işletmenin ortaklarına yardımcı olabilecek bir dizi özelleştirilebilir değişkene sahip akıllı sözleşme yazılımı ile iş ihtiyaçlarını karşılamak için.

Ortaklar ve müşteriler için birçok avantaj

Şirket bunun için çok çalıştı çeşitli teknik destek sistemleri Bu, hem merkezi hem de merkezi olmayan tüm borsalarda token listelerinin korunmasına yardımcı olacaktır. Buna ek olarak teklif, likidite yönetimi için teknik desteğin yanı sıra bu kişiye özel çözümlerin piyasa yapıcılığı, promosyonu ve pazarlamasını da içerir.

Bir diğer önemli konu da firmanın çeşitli sorunlara çözüm sunması ile çözüme kavuşturulmuştur. Yasal sorunlar ortakların süreç boyunca karşılaşabilecekleri. Şirket, ortaklar tarafından hazırlanan teknik incelemelerin hazırlanması ve gözden geçirilmesinin yanı sıra gerekli belirteç veren kuruluşların oluşturulmasına yardımcı olur. Ayrıca yasal görüşler sağlar, ortak banka hesapları oluşturur, sözleşme anlaşmaları hazırlar ve dünya çapında düzenlenmiş birçok pazarda kripto borsaları için lisansların alınmasına yardımcı olur.

Bu gelişmiş çözümlerle BetConstruct, tüm kripto iGaming dünyasını değiştirmek için. Kullanımı kolay çözümlere ve özel token özelliklerine sahip yeni çoklu cüzdan, sahneyi büyük ölçüde iyileştirecek ve süreci daha da basitleştirecek gelecekteki çözümlere kapı açacaktır. farklı bağlantılar kurmak Ve olasılıkları keşfetmek pazarın sunduğu.

Kaynak: “BetConstruct, Çoklu Cüzdan ve Özel Token Özellikleri Sunuyor”. iGaming mağazası. 14 Ağustos 2023.