BetBlocker ve Coolbet engelleme uygulamasını İspanyolca olarak yayınladı

Tanınmış, sorumlu bir oyun yardım kuruluşu olan BetBlocker, İspanyolca konuşulan ülkelerden çeşitli oyunculara yardım etmek için genişliyor. Şirket, engelleme uygulamasının İspanyolca versiyonunu sağlamak için Coolbet ile ortaklık kurdu.

Kumar bağımlılarına büyük yardım

Kullanıcılar BetBlocker Uygulamaların cihazlarına kısıtlama getirmesine ve kendilerinin bu cihazlara erişmesini yasaklamasına izin verilir 85.000’den fazla çevrimiçi kumar sitesi.

BetBlocker’ın kurucusu ve mütevellisi Duncan Garvieİspanyolca versiyonunun lansmanı hakkında yorum yaptı: “Engelleme yazılımı, hem kriz durumlarındaki kişilerin erişimini sınırlamak hem de kontrolü elinde tutmak isteyenleri desteklemek için harika bir araç sağlıyor. Sorumlu kumar hayır kurumlarına sağlanan fonların çoğu İngilizce konuşulan pazarlardan geldiğinden, İngiliz merkezli bir dünya görüşüne sahip olmak çok kolaydır. Hizmeti İngilizce olarak verdiğinizde, kayıtsız kalmak ve bunu “iş bitti” olarak görmek kolaydır.”

Dünyanın her yerinden çok sayıda kullanıcısı olduğunu sözlerine ekledi. aletle ilgili sorunlar var Dil engeli nedeniyle. Durumu şu şekilde anlattı: “Kulaklar çınlıyor, kalp çarpıyor, kafa net düşünemiyor. Bu durumda size konuşmadığınız bir dilde destek hizmeti sunmak kesinlikle işe yaramaz.”

Kumar bağımlılığı ve kumar sorunu İngiltere, Kanada ve ABD’de mevcuttur. Ancak sorun diğer ülkelerde de mevcuttur: ispanyaArjantin ve Peru ve bu nedenle bu dil alanında uygulamaya acilen ihtiyaç duyulmaktadır.

Coolbet bu ihtiyacı fark etti ve bir ortaklığa girdi BetBlocker uygulamayı yeni pazarlara taşımak ve bunu mümkün kılmak yarım milyar insan çok ihtiyaç duydukları yardımı almak ve aradıkları kaynaklara erişmelerine yardımcı olmak.

Yaşam kalitesinin arttırılması

Her iki şirket de uygulamanın insanların yaşamları üzerinde büyük bir etkisi olacağına inanıyor İspanyolca konuşan oyuncularİngilizce konuşulan ülkelerde zaten olduğu gibi. BetBlocker izinleri için Coolbet’e teşekkür etti yaşam kalitesini artırmak dünyadaki diğer birçok oyuncudan.

Diğer taraftan, Başkanı Endre Nesset CoolbetKendisi de bu ortaklıktan büyük gurur duyuyor. Dedi ki: “Coolbet adalet ve şeffaflığa dayalı bir markadır. Kumarın getirdiği eğlence ve heyecanın sorumluluk getirmesi gerektiğine inanıyoruz. BetBlocker, herkes için tutarlı, sorumlu oyun araçları sağlama ve kumarın eğlenceli ve güvenli kalmasını sağlama hedefimizde harika bir müttefiktir.”

Kaynak: Dostum, Hunor, “BetBlocker İspanyolca konuşanlar için destek sunuyor”. Avrupa oyunları. 18 Eylül 2023.