Bally’s, Minor League Baseball’un resmi ortağı oldu

Küresel kumarhane eğlence şirketi Bally’s Corporation, Cuma günü Minor League Baseball (MiLB) ile yeni bir ortaklık duyurdu. Yeni çok yıllı işbirliğinin bir parçası olarak Bally’s, dijital platformları için canlı yayın haklarının yanı sıra oynaması ücretsiz oyun içeriğine özel haklar alacak.

Yeni ortaklık ikili için büyük bir başarı. Bunun nedeni, Bally’s’in ilk ulusal medya hakları sahibi ve MiLB’nin özel fantezi ve oyun ortağı olmasıdır.

Nihayetinde, yeni işbirliği, ister stadyumda ister evde olsun, MiLB hayranları için sürükleyici deneyimler sağlamayı amaçlıyor. Benzer anlaşmalarda olduğu gibi, Bally’s’e pazarlama, yayın, park içi tabela ve dijital için resmi markaları kullanma hakları verildi. MiLB’nin maruz kalması. Ek olarak anlaşma, benzersiz hayran etkileşimi araçları sağlayan yeni abartılı, tescilli platform Bally Live’ı da kapsıyor. Uygulama hem iOS hem de Android cihazlar için indirilebilir.

Bally Live, yüz yüze maçlara katılan MiLB taraftarlarına, taraftarlarla stadyum dışında sohbet etme ve parti özelliklerini görüntüleme fırsatı verecek. Bu sürükleyici ve benzersiz eğlence biçimi, benzersiz deneyimler sunmayı ve MiLB oyunlarına olan ilgiyi artırmayı hedefliyor. Bally Live üzerinden yayın 31 Mart 2023 Cuma günü başlayacak ve her maçı kapsayacak şekilde tüm MiLB sezonu boyunca devam edecek.

Yayınlara ek olarak MiLB hayranları, Bally Live aracılığıyla oynaması ücretsiz etkinliklere katılma fırsatına sahip olacak. Bu tür etkinliklerin, uygun oyuncuların Bally’nin ödül puan programı Bally Bucks aracılığıyla ödüller kazanmasına olanak tanıyan tahmin oyunları ve diğer önemsiz bilgileri içermesi bekleniyor.

Anlaşma Bally’s MiLB için heyecan yaratıyor

MLB’nin medya ve iş geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Kenny Gersh, MiLB’nin Bally’s Corporation’ı resmi ortak olarak seçmesinden ligin memnun olduğunu belirtti. “2021’de ikinci lig beyzbol operasyonlarını satın aldığımızdan beri, inanılmaz genç yeteneklerimizin ve efsanevi MiLB takımlarımızın erişimini ve görünürlüğünü artırmaya odaklandık” dedi. Son olarak Gersh, Bally’s ile çalışmanın oynaması ücretsiz, fantezi ve gerçek parayla oynanan oyunlar sunarak MiLB hayranları için deneyimi geliştirmeye yardımcı olacağını tahmin etti.

Bu heyecan verici ortaklık, MiLB’nin 120 takım ve stadyumda 30 milyondan fazla taraftarına olağanüstü bir deneyim sunmak için Bally’s, MiLB ve lig takımlarının bir araya gelip birlikte çalışması için dikkate değer bir fırsatı temsil ediyor.

Bally’s Corporation’ın CEO’su Soo Kim

Bally’nin CEO’su Soo Kim, MiLB ve şirket için eşsiz bir fırsatı temsil ettiğini kabul ederek, işlemden benzer şekilde heyecan duydu. Ayrıca beyzbolun 30 milyondan fazla hayrandan oluşan hayran kitlesinden de bahsetti. Kapanışta Kim, Bally’s’nin MiLB hayranları için sürükleyici ve ilgi çekici deneyimler sağlamak için inovasyondan yararlanmaya kararlı olduğunu söyledi.