AZBillions yeni benzersiz alfabe piyango uygulamasını sunar

Dünyanın ilk alfabeli piyango sistemi AZBillions, operasyonlarını geliştirmeye ve modernize etmeye devam ediyor. Şirketin en son haberi, şirketin tüm müşterilerine gelişmiş, unutulmaz bir deneyim sunacak olan yeni, yenilikçi uygulamasının piyasaya sürülmesidir.

Sektöre büyük etki

Devrim olarak başlayan şey geleneksel piyango endüstrisideğişmeye daha az eğilimli, her ikisinin de geleceğinde büyük bir değişiklik görünüyor eSporlar ve sosyal oyun. bu MIRACL destekli sistem şirket onun için kullanıyor Dijital piyango işlemleri benzersiz ve ilericidir.

ile ortaklık MERAK ETMEK ünlü piyango sağlayıcısının büyük başarılarından biriydi. MIRACL tarafından geliştirilen kimlik doğrulama sistemi hızlıdır, şifre gerektirmez ve çekilişe katılmak için sadece bir adım gerektirir, katılımı kolaylaştırır AZBillions müşteri tüm süreç ve oyun deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. bu Tek adımlı sistem oturum açma oranını çok yüksek, hatta %99,9 yapar ve oyun tamamlanır dikişsiz. Ayrıca tüm kullanım konsepti rakamlar yerine harfler oyunu benzersiz kılar ve oyuncuların daha önce deneyimlediği hiçbir şeye benzemez.

Craig Austin, Xite Holdings Ltd’nin CEO’suşirketin getirdiği yenilikleri şöyle değerlendirdi: “Geleneksel piyangolar sayıları kullanır, ancak uygulamamız alfabetik bir sistem kullanır – dijital piyango oyunlarında yepyeni bir kavram. Ayrıca oyunculara fiat ve kripto para birimleri seçeneği sunarak onlara dünyanın dört bir yanındaki en büyük ikramiyeler için oynarken eşi benzeri görülmemiş bir seçim özgürlüğü sunuyoruz.”

Eşsiz ve devrimci yaklaşım

Austin ayrıca bu ürünü piyasada bulunan diğer ürünlerle karşılaştırdı ve çoğu piyango ürününde kullanılan çizim bazlı sentetik modellerin kullanışsız olduğunu ve piyangoların bile bunlardan yararlanamayacağını söyledi. AZBillions’ın piyango ürünü bununla ilgilenir bilet ücretleri geri dönmek piyangolarAyrıca devlet veya hükümet tarafından finanse edilen çeşitli hayır kurumlarını ve buna yönelik projeleri destekleyenler insanlara yardım et.

AZBillions, sektördeki büyük isimlerle şimdiden ortaklıklar kurmuştur, örneğin: SCCG, Merak etmek, BİRİM YZünlülerin yanı sıra gama yığını. Bir sonraki adım, yenilikçi AI ve espor platformunun entegrasyonudur. M8 ekranıoyuncuların büyük ölçekte rekabet etmesine izin veren Nakit ödüllü şampiyonalar Tüm dünyada oynayın ve 1 milyar dolara varan ikramiyeler kazanın.

Şirket unutmaz hayır kurumlarıBununla birlikte, şirket sürekli olarak birçoğuyla işbirliği yapıyor, en iyi yaklaşımı test ediyor ve herkesin yararlanabilmesi için ürünlerinde devrim yaratıyor.

Austin ekledi: “Rahatlığın çok önemli olduğu bir çağda, konforu ve erişilebilirliği yeniden tanımlıyoruz. Daha önce hiç olmadığı kadar oyun ödülleri ile büyük piyango ikramiyelerinin heyecanı için bize katılın. Hepsi, tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçme özgürlüğünden ve MIRACL şifrelemesinin güvenliğinden yararlanır. Büyük kazanmak hiç bu kadar kolay, daha özgün ve daha heyecanlı olmamıştı.”

Kaynak: Narayen, Niji. “AZBillions, benzeri görülmemiş bir oyun deneyimi sunan dünyanın ilk alfabe piyango uygulamasını sunuyor – mevcut 1 milyar $’ı aşan piyango ikramiyelerinde oynamak için tam zamanında.”, avrupa kumar, 08/14/2023