Amelco, Macar teknoloji merkeziyle Avrupa’daki genişlemesine devam ediyor

Spor bahisleri ve platform sağlayıcısı, AmelcoAvrupa’daki varlığını genişletmeye devam ediyor. Şirket bunu duyurdu yeni bir teknoloji merkezi ofis alanı yarattı Pécs şehrinde bulunan Macaristan. Şirketin yeni ofis konumu, devam eden büyümesini tamamlıyor ve Eski Kıta’daki genişlemede önemli bir rol oynaması bekleniyor.

Ayrıca Amelco, yerel yeteneklerle işbirliği yapmayı ve yeni teknoloji merkeziyle geliştiricilerin ilgisini çekmeyi planlıyor. Yeni lokasyon aynı zamanda şirketin en yeni lokasyonu olacak Orta Avrupa operasyonları. Macaristan’daki yeni ofis Amelco’nun Avrupa’daki varlığını daha da genişletiyor. Teknoloji merkezi sayesinde şirket genişlemeye devam ediyor. Amelco’nun Varşova, Polonya ofisini tamamlıyor ve şirketin ön uç teslimat ekiplerinin büyümesi açısından kritik öneme sahip olması bekleniyor.

Macaristan’daki yeni ofisin ayrıntıları, Amelco’nun geçen ayın başında ofisinin açıldığını onaylamasının ardından geldi New Jersey’deki iGaming Suite, Birleşik Devletler. Bu stratejik lansman, şirketin pazara girmesine olanak tanıyarak ABD’deki varlığını genişletti Ülkenin en önemli pazarlarından biri. Amelco’nun New Jersey’e girişi sayesinde eyaletteki operatörler artık onun kapsamlı toplama teklifinden yararlanabilecek.

Şirket küresel genişlemeye devam ediyor

Amber WaltonAmelco İş Geliştirme Müdürü, şirketin çalışmaları hakkında konuştu Stratejik bölgelerde varlığımız artıyorAmerika Birleşik Devletleri dahil. Amelco’nun çeşitli pazarlarda ekiplerini büyütmesine yardımcı olabilecek yeni fırsatları takip etmeye odaklanmaya devam ettiğini açıkladı. Walton ekledi: “En yeni lokasyonumuzu açarak Küresel teknoloji merkezleri portföyümüzü genişletmek için başka bir merkez oluşturmaya hazırız.”

Amelco birçok bölgede, bölgede ve ABD’de büyümeye devam ederken, biz de her zaman ekiplerimizi ve yeteneklerimizi genişletme fırsatlarını arıyoruz.

Amber Walton, Amelco İş Geliştirme Müdürü

Ona göre şirket, Macar ekibini genişletmeye devam ediyor. Bu üyelerin çabalarını övdü ve şunları söyledi: Şirketin birçok projesinde önemli bir rol oynuyor. Son olarak Walton, Amelco’nun sürdürülebilir büyümeyi sürdürmek için gelecek yıl iş gücünü genişletmeye devam edeceğini öngördü.