Allwyn, 0xCollection ve Dvořák Dreams’i destekler

piyango devi Allwyn ile yeni bir ortaklık anlaşması sundu. 0xKoleksiyon (Hex Collection), Basel merkezli bir dijital, yeni medya ve zamana dayalı sanat koleksiyonu. Anlaşma şartlarına göre, iki taraf yaklaşan etkinlikte işbirliği yapacak Uluslararası Müzik Festivali Dvořák Prag Sunmak Dvořák rüyalar.

Dvořák Dreams, yeni bir veri boyama komisyonudur. Refik Anadol, ünlü bir Türk-Amerikan dijital sanatçısı. Çek bestecinin anısını onurlandırıyor Antonin Dvořák ve yukarıdaki festivalde sunulacak 8 Eylül İle 13. Dvořák Prag Uluslararası Müzik Festivali, Dvořák’ın müzik ve kültür üzerindeki etkisini kutlayan yıllık bir etkinliktir.

Allwyn’in 0xCollection ile yaptığı yeni işbirliği, toplum üzerinde olumlu bir etki yaratma hedefiyle uyumludur. Operatör, Refik Anadol’un eserlerini desteklemek için koleksiyonla iş birliği yaparak kültür, yenilikçilik ve çağdaş sanatın tanıtımına olan bağlılığını gösteriyor.

Allwyn, Anadol’un Dvořák Dreams’ini sunmanın yanı sıra 0xCollection’ın açılış sergisine de sponsor olacak. Sinestetik Daldırma. Koleksiyonda yer alan eserler sergileniyor. Borislavka’da sanat alanıPrag, dışarı 7 eylül İle 19 Ekim sekiz yeni medya sanatçısının eserlerine yer verecek.

Allwyn, Dvořák Dreams ve 0xCollection’ın çalışmalarının daha sonra yaklaşık iki yıl sürecek bir dünya turnesine çıkacağına dikkat çekti.

Allwyn kültürel girişimleri desteklemek istiyor

0xKoleksiyon direktörü, Elle Anastasiou, Allwyn ekibine minnettarlığını dile getirdi ve piyango şirketinin cömert desteğinin 0xCollection’ın Prag’daki ilk çıkışını mümkün kıldığını söyledi. Anastasiou, Allwyn’in 0xCollection’ın teknoloji ve sanatı teşvik etme taahhüdünü iki katına çıkarmasını sağladığını ekledi.

Teknoloji ve sanat liderleri arasındaki işbirliği, disiplinler arası misyonumuzun merkezinde yer alır ve Allwyn’in desteğiyle, günümüzün teknolojik ve sanatsal dehası etrafında halka sunum ve eğitim taahhüdümüzü daha da genişletmeyi başardık.

Elle Anastasiou, Yönetmen, 0xCollection

Allwyn’ler Genel müdür, Robert Chvatal, şirketinin kültürel mirası desteklemekten ve çeşitli yetenekleri desteklemekten gurur duyduğunu söyledi. 0xCollection ile mevcut anlaşmanın, Allwyn’in yenilik yapma ve toplum üzerinde bir etki yaratma arzusunu yansıttığını belirtti.

İnovasyonun ön saflarında yer almaya kendini adamış bir şirketiz ve topluma olumlu bir katkı sağlamak için Allwyn’in yeni düşünce tarzını benzer yaratıcı kuruluşlarla birleştirerek aynı yaklaşımı ortaklıklarımıza uyguluyoruz.

Robert Chvátal, Allwyn CEO’su

Allwyn şu anda eski rakibi Camelot ile birlikte çalışarak Milli Piyango’yu devralmaya hazırlanıyor. pürüzsüz bir geçiş sağlamak.