Albuquerque’li adam 3,52 milyon dolarlık Loto Amerika ikramiyesini evine götürdü

Popüler oyunun büyük ödülünü Albuquerque, New Mexico’dan şanslı bir adam kazandı Loto Amerika son zamanlarda. İlk olan adam New Mexico piyango Oyunda büyük ikramiyeyi garantileyen oyuncu, çekilişte büyük ödülün sahibi oldu 4 Kasım 2023. Olarak tanındı Neil CochranŞanslı kazanan, parayı toplamak için bu hafta başında New Mexico Piyango merkezini ziyaret etti 3,52 milyon dolarlık büyük ödülLoto Amerika’da kazandı.

Büyük ödülü kazanmak için Cochran Beş beyaz topun hepsini doğru tahmin edin 8, 11, 23, 47, 48 sayıları ile Yıldıztopu 4 Numara. Kazanan bileti Albuquerque’deki 6570 Paradise Blvd NW adresindeki Speedway #9093’ten aldı. 4 Kasım’daki çekilişte büyük ikramiyeyi kazandıran başka bilet olmadığından şanslı olan, Ana ödülün tamamını kendisi aldı.

Cochran büyük ikramiyeyi kazandığını öğrendikten sonra annesine söyledi. Kadın başlangıçta kendisinin ve kız arkadaşının onlara şaka yaptığına inanıyordu çünkü kendisi onlara inanmıyordu. Şüphesiz oğlunu görünce fikrini değiştirdi İkramiye tutarı 3,52 milyon dolar olan büyük boy çeki elinde tutuyor üzerinde yazılı.

Kazanan sayıları kendisi seçti

Cochran 4 Kasım çekilişinden önce Speedway’i ziyaret ettiğinde bir mağaza çalışanı kendisine piyangoya katılma şansı teklif etti. Çalışan, şanslı talihlinin kendisine Lotto Amerika’nın kazanma şansının diğerlerinden daha yüksek olduğunu söylediğini hatırladı. Mega milyonlar ve Powerball. Bu, Cochran’ın oyuna daha da ilgi duymasını sağladı Bilet fiyatı sadece 1 dolardı.

Şanslı adam oynamaya karar verdiğinde rastgele oluşturulmuş sayılar kullanılmadı Hızlı Seçim’den. Bunun yerine Cochran’ın kafasında kendisinin seçtiği sayılar vardı. Lotto America’nın yanındaki adam Mega Millions ve Powerball oyunları için satın alınan biletler ile. Cochran, kazananın kendisi olacağına dair içgüdüsel hissine sadık kalarak üç oyunda da aynı sayıları kullandık.

Bu haftanın başında Powerball ikramiyesi beraberlikten sağ çıktı Çarşamba. Oyunun son çekilişinde ne büyük ödülü kazanan ne de beyaz topların tamamını doğru tahmin eden 1 milyon dolarlık ikincilik ödülünü alan bir kazanan olmadı. O tarihe kadar hâlâ saatler var Cumartesi günü çizimPowerball ikramiyesi 220 milyon dolara ulaşması bekleniyor veya nakit değeri 101,2 milyon dolar.