2025’ten itibaren yeni şehirlerde ICE ve iGB ortak konferansları

Altı aylık teklif verme sürecinin ardından, Clarion Gaming’in ICE ve iGB ortak konferansları için ev sahibi şehri seçme süreci nihayet tamamlandı. Barselona, ​​2023’ten itibaren ev sahibi rolünü üstlenirken, iGB L!VE aynı zamanda Londra’da gerçekleşecek.

zor bir karar

Adayların kısa listesi dört şehri içeriyordu: Londra, Madrid, ParisVe Barselonave son karar üzerinde anlaşmak kolay olmadı ve 30’dan fazla faktör dikkate almak.

taşınma süreci BUZ ile birlikte gerçekleştirildi eşitlikünlü bir etkinlik stratejisi ve konum uzmanı ve karar şu kişi tarafından verildi: ICE Danışma Kurulu. İtibaren 2025, Londra’daki 12 yıllık görev süresi sona eriyor, bu yüzden taşınmak için doğru zaman. Etkinlik Londra’da ExCeL’den sonra gerçekleşecek Barselona Fira240.000 fit karelik bir alan. Beş yıllık sözleşme başlangıç ​​tarihi 20 ve 22 Ocak olarak belirlenen mülkle imzalanacaktır.

Clarion Gambin herhangi bir risk almak istemedi ve bu nedenle etkinlik için şimdiden 40.000 otel odası rezervasyonu yaptı ve Eylül ayından itibaren paydaşları bilgilendirecek.

Ve neden Barselona seçildi? kaynağa göre, Clarion Gaming’in CEO’su Alex Prattşehri vurguladı harika tesisleryanı sıra mükemmel altyapı ve lojistik. Bunun ana nedenlerinden biri müşteriler için yatırım getirisi ve ölçeklenebilirlikti. Sürecin sorunsuz geçmesi ve doğru kararın alınmasında emeği geçenlere minnettar olduğunu belirtti. Kısa listeye alınan tüm şehir başvuruları profesyoneldi ve genel olarak iyiydi.

Pratt şu yorumu yaptı: “Bu karmaşık, müşteri odaklı bir çabaydı. Bu süreç, müşterilerimizin ileriye dönük stratejik ortağımız olmak için en donanımlı olduğuna inandıkları ve oyunun tüm yönlerinde her boyuttan ve konumdan işletmeye hitap eden talepleri karşılayan birinci sınıf iki etkinliğe ev sahipliği yapma becerisine sahip olduğuna inandıkları şehri belirlememizi sağladı. ve ICE topluluğu.”

Excel sayesinde

Barselona, ​​​​yeni bir etkinlik alan tek şehir değil. Ünlü iGB CANLI hamle Londra Amsterdam’da gerçekleştikten sonra 2025’te.

Prat ona teşekkür etti Excel Londrason 12 yıldaki tüm yardımlarını vurgulayarak şunları söyledi: “Harika bir destinasyon olarak ExCeL Londra’ya olan bağlılığımızı sürdürüyoruz ve bu mirası sürdürmek ve önemli oyun bölgelerinde bu hızla büyüyen etkinliğin geleceği için mükemmel bir zemin sağlamak üzere Temmuz 2025’te iGB L!VE’yi Londra’ya getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” Şimdi Bu sürecin tamamlanmasının ardından tek odak noktamız, uluslararası paydaşlarımızla işbirliği içinde ICE ve iGB Affiliate’nin başarı öykülerini sürdürmek ve 2024’te Londra’da muhteşem bir deneyim sunmaktır.”

Bir sonraki ICE Londra’da yapılacak 6-8 Şubat tarihleri ​​arasındaiGB olayı gerçekleşirken 7 ve 8 Şubat.

Kaynak: Harrison, Robin. “ICE ve iGB ortakları 2025’ten itibaren Barselona’ya taşınacak”. iGaming mağazası. 1 Ağustos 2023.